Reklama

Oscary 2008

Czarna godzina "24 godzin"

Producenci przeboju telewizyjnego z Kieferem Sutherlandem, "24 godziny", robią wszystko, by w wypadku szybkiej decyzji o zawieszeniu serialu, ostatni odcinek miał sens. Piszą wiele wersji alternatywnych zakończeń przyszłych serii.

Wcześniej w tym roku Kiefer Sutherland znalazł się na szczycie listy najlepiej zarabiających aktorów serialowych, inkasując 550 tysięcy funtów za każdy odcinek w roli antyterrorysty Jacka Bauera.

Reklama

Tymczasem producent wykonawczy Evan Katz przyznaje, że nadal nie jest pewien, czy kultowy serial nie zostanie przez szefów sieci Fox zdjęty z anteny pod koniec nadchodzącego ósmego sezonu.

Tak więc scenarzyści "24 godzin" obmyślili już kilka zakończeń, tak by fani byli zadowoleni, nawet gdyby serial miał się skończyć już niedługo.

"Jesteśmy elastyczni. Mamy scenariusz, który dobrze się sprawdzi, jeśli nagrywanie serialu zostanie zakończone. Ale mamy też takie scenariusze, przy których może ciągnąć się dalej" - mówi Katz.

Właśnie trwają zdjęcia do ósmego sezonu, którego premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 10. stycznia 2010 roku.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: odcinek | serial