Reklama

Oscary 2008

Co nowego w "Barwach szczęścia"?

Znajomi przestrzegali Kaśkę (Katarzyna Glinka) przed Ksawerym (Sebastian Cybulski). Jednak nie przewidzieli tego, że przystojny prawnik zmieni się pod wpływem uczucia. Co nowego czeka nas w "Barwach szczęścia"?

Do tej pory nie traktował poważnie dziewczyn, był wobec nich nieuczciwy, bo na żadnej mu nie zależało.

Reklama

W nowej odsłonie przygód bohaterów serialu "Barwy szczęścia" to jego zobaczymy w roli amanta, starającego się o względy ukochanej. To on będzie dążył do stworzenia trwałego związku.

Tymczasem Kaśka będzie zdania, że narzucił zbyt szybkie tempo, podczas gdy ona nie jest jeszcze gotowa na poważne deklaracje uczuciowe. Ksawery zmierza jednak metodycznie do celu. Robi Kasi niespodziankę i zaprasza ją na kolacje, na której dziewczyna poznaje jego rodziców. To już prawie wprowadzenie do rodziny...

Młody prawnik odnosi tez sukcesy zawodowe. Zdał egzamin adwokacki! Świętuje ten sukces z Kasią w parku, pijąc szampana. Teraz pora planować wspólną przyszłość. Ksawery zdaje sobie bowiem sprawę, że w Warszawie nie ma szans dostać się do dobrej kancelarii, nie mówiąc już o otworzeniu własnej. Konkurencja na stołecznym rynku jest zbyt silna. Uważa, ze powinien wrócić do Zakrzewia i tam otworzyć kancelarię. Zarazem jednak nie chce rozstawać się z Kasią. Ona zaś nie wyobraża sobie porzucenia rodziców, domu i pracy. Wie jednak, ze może przegapić cos ważnego. Klub fitness i spotkania z rodzicami nie wypełnią jej życia. Jeśli chce otworzyć nowy rozdział, musi zaryzykować. Tylko czy jest na to gotowa?

Ale to wcale nie jest jej jedyny powód do obaw. Kasia czuje, że wokół niej dzieje się coś dziwnego.

Tuz przed wakacjami oglądaliśmy, jak Sam przeszukiwał jej mieszkanie. Nie znalazł jednak tego, na czym mu zależało. W nowych odcinkach Sam nadal będzie zakradał się do Kasi. Raz przypadkiem zrzuci ze stołu kubek z herbatą. Kiedy Kaśka wróci do domu, zechce ja wypić. Będzie zaskoczona. Przecież postawiła kubek w tym miejscu. Pamięta to doskonale. Co się stało?

Innym razem Kasia będzie kapała się w wannie. Usłyszy jakieś kroki. Pokona paraliżujący lęk i zdoła wyjść z łazienki...Ale intruza już nie będzie.

W końcu opowie Anicie o chwilach grozy. Postanowi zmienić zamki. Ale czy to wystarczy, żeby odzyskać spokój? I właściwie, czego tak desperacko szuka Sam?

Jego tajemnice poznamy za kilka tygodni...

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Nie