Reklama

Oscary 2008

Co czeka Koroniewską?

Zdradzamy serialową tajemnicę. Już w przyszłym sezonie "M jak miłość" losy Małgosi (Joanna Koroniewska) bardzo się skomplikują.

Życie Joanny Koroniewskiej toczy się utartym torem. Od ponad siedmiu lat związana jest z tym samym mężczyzną - Maciejem Dowborem, razem wychowują córeczkę, unikają skandali. Życiowe zmiany czekają za to jej serialową bohaterkę.

Reklama

Mimo że szczegóły scenariusza serialu "M jak miłość" objęte są wielką tajemnicą, tygodnikowi "Kurier TV" już udało się dowiedzieć, że już niedługo w posadach zatrzęsie się życie Małgorzaty Mostowiak.

Choć los granej przez Joannę bohaterki nigdy nie był prosty, to ostatnio wydawało się, że po wielu nieudanych związkach Małgosia wreszcie znalazła spokój w ramionach Tomka (Andrzej Młynarczyk). Jednak jak ustaliła gazeta, już jesienią w jej życiu pojawi się... nowy kochanek.

Tych, których ciekawi los najmłodszej córki Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) Mostowiaków zapraszamy przed telewizory. Będzie się działo!

Do niedawna nazwisko Joanny rzadko pojawiało się na łamach plotkarskich gazet. Wszystko zmieniło się, kiedy aktorka przefarbowała włosy na platynowy blond. Media zachwyciły się jej nowym wizerunkiem, jednak w życiu aktorki nic to nie zmieniło.

- Mam piękną córkę, fajnego faceta, kochanego psa, ładny dom na leniwych przedmieściach oraz pracę, w której wciąż się rozwijam. I mnóstwo czasu przed sobą - mówi w jednym z wywiadów gwiazda.

Teraz Koroniewska marzy o wymagających rolach filmowych i o... braciszku dla córki Janinki.

Nie przegap hitów pokazywanych w polskiej telewizji. Wszystkie znajdziesz w naszym programie!

Kurier TV

Reklama