Reklama

Oscary 2008

Co Bill Clinton robi u "Niani"?

W kolejnym odcinku "Niani" pojawi się były prezydent Stanów Zjednoczonych - Bill Clinton. Nie wiadomo, co wywoła większe wrażenie - spotkanie z politykiem czy burzliwa wizyta ciotki Frani - Janiny.

Po tym jak alarm ciążowy Frani (Agnieszka Dygant) okazał się fałszywy, młoda pani Skalska myśli tylko o jednym - jak zajść w ciążę? Jej zachowanie graniczy z obsesją. Na razie jednak musi przygotować się na bankiet w Zakopanem, na którym ma być obecny Bill Clinton.

Frania jak zwykle ściągnie na siebie kłopoty i w czasie jazdy na nartach utknie z mężem w zaśnieżonej grocie. Co z tego wyniknie i co ma wspólnego z tym Bill Clinton?

Tymczasem w rezydencji Skalskich na ich powrót czeka rozgoryczona ciotka Janina. Ma żal do Frani i Maksa, że nie zaprosili jej na swój ślub. Jest przekonana, że to zasługa Teresy, z którą od dawna nie może się dogadać. Znajduje sposób, by odegrać się na rodzicach Frani, a przy okazji i jej uprzykrzyć życie. Teresa (Elżbieta Jarosik) i Stefan (Marian Opania) dostają nakaz eksmisji i prawie lądują na bruku. Ratuje ich Frania, przygarniając pod dach swojego domu.

Reklama

Czy Janina miała prawo wyrzucić rodziców Frani z kamienicy?

W odcinkach, które zobaczymy 9 maja na antenie TVN gościnnie wystąpią m.in. Łukasz Nowicki, Marta Lipińska i sobowtór Billa Clintona we własnej osobie, a także Iwona Bielska oraz Żora Koroljow.

TVN
Dowiedz się więcej na temat: Nie wiadomo | bill | Clinton | Bill Clinton

Reklama