Reklama

Oscary 2008

Cielecka znowu w serialu!

Jeszcze dwa tygodnie temu na festiwalu w Gdyni Magdalena Cielecka opowiadała o tym, że rzadko grywa w serialach, ponieważ nie otrzymuje ciekawych propozycji. W show-biznesie wszystko zmienia się szybko i następną rozmowę z aktorką INTERIA.TV przeprowadziła już na planie... serialu "Hotel 52".

Do tej pory Cielecką znaliśmy głównie z ról teatralnych i filmowych, powszechnie jest uważana za jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia, artystkę "z górnej półki". Może więc i nowy serial Polsatu, wzorowany na "Hotelu Babilon" będzie na wysokim poziomie?

Reklama

Cielecka wcieli się w nim w menedżerkę hotelu, Iwonę, chłodną, zdystansowaną profesjonalistkę, która nie zostawia sobie wiele miejsca na uczucia - aktorkę znamy już z podobnych ról. W "Hotelu 52" główną siłą napędową fabuły będzie jej skomplikowana relacje z niedoszłą pasierbicą (w tej roli Laura Samojłowicz).

"W koncepcji tego serialu (ciekawe) jest zestawienie tych ludzi - pracowników tego hotelu - w sytuacji służbowej, zawodowej, pewnej sztywności, pewnych form, i ich prywatnego życia, ich prawdziwych emocji, ich sposobów radzenia sobie z emocjami i z życiem" - powiedziała aktorka.

Magdalena Cielecka opowiada o roli w serialu "Hotel 52":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | hotel | Hotel 52 | serial