Reklama

Oscary 2008

Cichopek: "Wyglądam jak muppet"

Katarzyna Cichopek, która gra w serialu "Tancerze" nauczycielkę śpiewu, dla roli musiała zmienić swój wizerunek i zostać blondynką. Ale nie jest zachwycona nowym kolorem włosów. "Czuję się kosmicznie" - mówi aktorka.

"Mam wrażenie, że wyglądam jak muppet" - mówi Kasia z rozbrajającą szczerością w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Reklama

"Dobrze, że to tylko peruka. Prywatnie nigdy nie zmieniłabym koloru włosów. W moim przypadku twierdzenie, że blond odmładza w ogóle się nie sprawdza" - dodaje.

Młoda aktorka cieszy się, że Klaudia [bohaterka serialu "Tancerze" - red.] jest zupełnie inna niż Kinga, którą gra od kliku lat w "M jak miłość".

"Klaudia to nowe doświadczenie. Przy tej roli muszę uruchamiać zupełnie inne zasoby, uczyć się jej, poznawać taki sposób myślenia. (...) Cieszę się, że udało mi się stworzyć zabawną postać. Reżyserzy zadbali o to, żebym mogła pokazać coś zupełnie innego niż do tej pory".

Na pytanie, jak ciąża wpływa na pracę nad rolą, Kasia odpowiada: "Założenie było takie, że nie ukrywamy mojej ciąży, ale... gramy się".

"Klaudia ma problemy z jedzeniem. Nie może zapanować nad nieustannym podjadaniem. (...) Nie muszę się zatem specjalnie wysilać, żeby przytyć parę kilogramów".

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Klaudia | Tancerze