Reklama

Oscary 2008

Brodzik wraca na Mazury!

Bohaterowie książki Małgorzaty Kalicińskiej wracają! Kobiety, nie bojące się marzeń i mężczyźni, którym trzeba pokazać, co się liczy w życiu. Romantyczna opowieść w pięknej scenerii Warmii.

Trzy pokolenia kobiet: Barbara (Małgorzata Braunek), jej córka Małgosia (Joanna Brodzik) i wnuczka Marysia (Olga Frycz) wciąż próbują spełnić swoje marzenia i zmagają się z losem. Akcja "Miłości nad rozlewiskiem" zaczyna się od uroczystego otwarcia nowego pensjonatu Małgosi. Jest poświęcenie pięknego, tonącego w dzikim winie domu i huczne przyjęcie. Ale też odrobina nostalgii, bo rozchodzą się drogi matki i córki.

Reklama

Barbara zamieszka w leśniczowce z Tomaszem (Jerzy Schejbal). Nie spełnią się jednak jej plany sielankowego życia w leśnym ustroniu, bo wyjdzie na jaw poważna choroba ukochanego. - Basia usiłuje go nakłonić, żeby stał się emerytem, zwolnił tempo, ale z jego temperamentem jest to niemożliwe - mówi Małgorzata Braunek.

Małgosię czekają rozczarowania. Odkryje, że prowadzenie pensjonatu wcale nie jest takie łatwe, jak się wydawało. A czy ma sens zaszycie się na odludziu, żeby harować tak samo ciężko, jak kiedyś w korporacji? Także jej związek z Januszem (Bartek Kasprzykowski) stanie pod znakiem zapytania.

Jego choroba alkoholowa może przekreślić wszystkie plany. Marysia zacznie robić karierę jako wokalistka, ale wciąż nie będzie umiała ułożyć sobie życia. Może jednak Kuba (Antoni Królikowski)

odzyska jej serce? W serialu pojawią się bohaterowie, których nie było w "Domu nad rozlewiskiem".

Ewa Sztern (Maria Pakulnis) to dawna gwiazda kina, która przeżyje romans w starym stylu. Orest (Piotr Polak) jest wrażliwym artystą. Mirka (Sylwia Juszczak) to zaś pełna energii kobieta, która może pomóc Małgosi, ale i narobić sporo zamieszania.

IP

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od pierwszego wrześniowego wydania tygodnik "Tele Tydzień" zwiększył objętość, wprowadził nowe rubryki redakcyjne i nawiązał współpracę z nowymi autorami. W "Tele Tygodniu" znajdziecie teraz więcej programów stacji telewizyjnych, informacji z życia gwiazd, materiałów z planów filmowych oraz porad. W części magazynowej pojawiły się m.in. Kronika kryminalna i Zwierzenia bez tabu. Współpracę z tygodnikiem rozpoczęli Ilona Łepkowska, Maria Szabłowska i Andrzej Mleczko.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | bohaterowie | wraca | Brodzik