Reklama

Oscary 2008

Brodzik i Wilczak: Zapracowani!

Od lat Joanna Brodzik i Paweł Wilczak tworzą udany związek, są rodzicami bliźniaków Janka i Frania. Wakacje mają wypełnione pracą w serialach, ale nie zaniedbują swych pociech.

Brodzik pracuje na Mazurach na planie serialu "Miłość nad rozlewiskiem". Zabrała ze sobą dzieci. Kiedy mama pracuje, one mogą swobodnie bawić się pod czujnym okiem opiekunki.

Reklama

Aktorka przyznaje, że od pierwszej chwili zafascynowały ją powieści Małgorzaty Kalicińskiej.

- Po pierwszej serii miałam dużo czasu, by odpocząć od Małgosi i znów zatęsknić za tym klimatem. Lubię to, że Małgosia jest normalną kobietą, boryka się z codziennymi kłopotami, ale jakoś radzi sobie ze swoim życiem - tłumaczy artystka.

I dodaje: - Myślę, że druga transza ze względu na dojrzałość moją i Małgosi , bo jednak minął rok, będzie jeszcze pogodniejsza, jeszcze fajniejsza.

W jesiennej ramówce nie będzie programu kulinarnego "Brodzik od kuchni". Choć aktorka uwielbia gotować, a także jeść, jej zmagania w kuchni nie zyskały dużej oglądalności, mimo dobrej godziny emisji w niedzielne południe.

Władze TVP doszły do wniosku, że nie będzie nowych odcinków programu. Brodzik niezbyt się tym martwi, a gotowanie dla rodziny sprawia jej jeszcze więcej przyjemności.

Wilczak chętnie dzieli z partnerką obowiązki opieki nad synami. To nowoczesny ojciec, który potrafi przewinąć i nakarmić dziecko. Dla chłopców będzie chciał być wzorem.

Tymczasem aktor tego lata jest również zapracowany. Kręci kolejny sezon serialu "Usta, usta", gdzie gra głównego bohatera, Adama.

Pracował też na planie filmu "Weekend", debiutu reżyserskiego swojego przyjaciela, Cezarego Pazury. Film wejdzie do kin na początku 2011 roku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Telemax

Reklama