Reklama

Oscary 2008

Bening czeka do ostatniej chwili

Anette Bening, znana z roli w filmie "American Beauty", czeka aż do soboty z zakupem wieczorowej sukni, którą założy na ceremonię wręczenia Oscarów. Aktorka, będąca w zaawansowanej ciąży, chce mieć bowiem pewność, że suknia będzie na nią pasowała.

Bening udaje się na ceremonię z mężem Warrenem Beatty, który ma zostać nagrodzony specjalnym wyróżnieniem. Jak powiedział rzecznik aktorki, która ma szansę na Oscara jako najlepsza aktorka drugoplanowa, "na 95 procent będzie to suknia z kolekcji Armaniego. Anette poczyniła już odpowiednie ustalenia. Dostała również propozycję od jednego z przyjaciół, który zajmuje się projektowaniem ubrań - chce dla niej coś uszyć dosłownie w ostatniej chwili". Z przymiarką Bening czeka jednak do ostatniej chwili, gdyż obawia się, iż w ciągu najbliższych dni urośnie jej brzuch i nie będzie mogła włożyć wybranej sukni.

Reklama

Jednocześnie hollywoodzcy plotkarze twierdzą, że aktorka zamierza zmienić kolor włosów i w niedzielną noc przeobrazi się w blondynkę. Powołują się przy tym na jej osobistą stylistkę Cyndy Cornell, która pracowała przy "American Beauty". Cornell powiedziała: "Pracujemy ze sobą już od lat i doszłyśmy do zgodnego wniosku, iż w oscarową noc musimy zrobić coś wyjątkowego. Na razie jest to niespodzianka".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chwila | Michał Czekaj | sukienka na wesele | aktorka