Reklama

Oscary 2008

Będzie serialowe dziecko

W serialowej rodzinie zastępczej szykują się wielkie zmiany! Jedną z nich, najważniejszą, będzie kolejne dziecko, które dołączy do obsady. Tym razem jednak to nie państwo Kwiatkowscy zostaną rodzicami, a ich najstarsza córka, Majka (Monika Mrozowska).

Aktorkę spotkaliśmy na planie z okazałym brzuszkiem. Mrozowska bardzo się cieszy, że jej bohaterka jest w ciąży. "Nareszcie, po tylu latach małżeństwa!" - mówi ze śmiechem. - "Już się nie mogę doczekać, kiedy będę grała z dzidziusiem. Niech się w końcu coś dzieje w życiu Majki, bo mam już dosyć krzyków i wrzasków na tego mojego biednego, serialowego męża" - opowiada Monika.

Reklama

A może będzie jeszcze gorzej, gdy huśtawka hormonów da o sobie znać? Kiedy jej mąż Kuba w środku nocy będzie musiał biegać do sklepu po ogórki kiszone...

Jedno jest pewne, Monika Mrozowska nie ma problemu z graniem kobiety w ciąży, bo prywatnie od pięciu lat jest mamą Karolinki. Mimo to, aktorka przyznaje, że kiedy po raz pierwszy stanęła na planie zdjęciowym z poduszką pod bluzką, to czuła się dosyć dziwnie.

"Przyznam, że to dość nietypowe uczucie" - podsumowuje krótko. Czy Majka i Kuba sprawdzą się w roli rodziców i jak fakt bycia dziadkiem zniesie Jacek Kwiatkowski, o tym przekonamy się już za kilka miesięcy.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Majka | kolejne dziecko | Monika Mrozowska | dziecko