Reklama

Oscary 2008

Będą chcieli zmusić go do ślubu

Rafał (Marcin Kwaśny) dostanie nauczkę, gdy okaże się, że uwiedziona przez niego Dorotka ma czterech braci. To poważni gazdowie i nie pozwolą kpić z honoru swojego rodu. Zdradzamy, co się wydarzy w serialu "Szpilki na Giewoncie".

Nie ma zmiłuj! Kodeks honorowy górali jest prosty. Namieszałeś dziewczynie w głowie, to teraz się z nią żeń! Dorotka kocha Rafała, czy też chce zaciągnąć go do ołtarza z zemsty? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

Reklama

Rafał chętnie podrywa dziewczyny, ale daleki jest od składania im jakichkolwiek obietnic. Tymczasem zechce go do tego zmusić pewna rodzina z Murzasichla. Górale spróbują nauczyć tego niepoprawnego kobieciarza, że jak się powiedziało "A", to trzeba też powiedzieć... "Ś". Jak ślub. Rafał bowiem uwiedzie Dorotkę (Klaudia Kąca), a dziewczyna nie będzie miała ochoty być jego zdobyczą na jedną noc. Poprosi o pomoc swoich czterech braci, grających w kapeli.

- Oczywiście będą chcieli zmusić Rafała do ślubu - zdradza Marcin Kwaśny.

Górale okażą się nieugięci i wymyślą sposób, by skutecznie uprzykrzyć życie Kocujowi. Będą przychodzili codziennie pod okna redakcji, żeby swoją głośną muzyką całkowicie paraliżować pracę całego zespołu.

- Nie chcę zdradzać, czy do ślubu dojdzie. Ale mogę powiedzieć, że na pewno zobaczymy Rafała w stroju góralskim - mówi Marcin Kwaśny.

A.IM

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień".

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Czterech" | marcin | Nie | chcę