Reklama

Oscary 2008

"Barwy szczęścia": Podstęp

Wiadomość, że Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) znowu są razem, skłoni Tymona (Hubert Jarczak) do działania.

- Daję im najwyżej dwa miesiące - stwierdzi i nie poprzestanie na słowach. Postara się, żeby zakochani nie mieli za dużo czasu dla siebie.

Reklama

- Chciałabyś może wystąpić w telewizji? - zaproponuje Kaśce.

- Moja znajoma szuka dziewczyny, która w programie sportowym będzie ćwiczyła aerobik. Koniecznie pójdź na casting! - doda.

Najpierw usłyszy zdecydowane: "Nie". Po długim rozstaniu dziewczyna chce spędzić jak najwięcej czasu z Ksawerym, zanim wciągną go nowe obowiązki w kancelarii.

To jednak nie zrazi Tymona. Zacznie mówić o szansie, która się pewnie nie powtórzy i tłumaczyć, że kobieta ma prawo do samodzielnych decyzji.

A kilka godzin później Ksawery usłyszy, jak Kasia przez telefon ustala godzinę castingu. Będzie zły, że nie porozmawiała wcześniej z nim. Nie chce czekać na ukochaną w pustym domu do północy.

Po chwili oboje będą na najlepszej drodze do awantury.

Czy Tymon dopnie swego i zdoła ich skłócić?

IP

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama