Reklama

Oscary 2008

"Barwy szczęścia": Będzie się działo

Prawdziwe problemy, mocno zarysowane postacie i dynamiczna akcja - warto oglądać nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia".

Niespodziewana ciąża, rodzinne kłótnie i nowe postacie - w najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" czeka nas spora dawka emocji i mocnych wrażeń.

Reklama

W serialu pojawią się nowi bohaterowie - rodzina Mikiciuków. Janina (Beata Kawka) i Ryszard (Andrzej Konopka) są kochającym się małżeństwem, a ich oczkiem w głowie jest piętnastoletnia córka Żaneta (Justyna Bojczuk). Kiedy jednak okaże się, że dziewczynka zaszła w ciążę, ich szczęście rodzinne pęknie niczym mydlana bańka.

Ryszardowi, który jest bardzo apodyktycznym ojcem, ciężko przyjdzie znieść myśl, że jego ukochana Żanetka w tak młodym wieku zostanie matką. Podporządkowanej Mikiciukowi żonie również trudno będzie stanąć po stronie córki i sprzeciwić się mężowi. Nawet wówczas, kiedy Ryszard wyrzuci córkę z domu i spróbuje namówić ją do usunięcia ciąży.

Dopiero gdy za dziewczynką wstawi się dyrektorka szkoły - Anna Marczak (Dorota Kolak), Janina uzna, że powinna pomóc córce w tej trudnej sytuacji

- Największym dramatem mojej bohaterki jest fakt, że ona nie potrafi się zbuntować - mówi Beata Kawka. - Janina nie umie przeciwstawić się mężowi i boi się opinii środowiska. Zamiast pomóc Żanecie, szkodzi jej jeszcze bardziej.

- Sama mam piętnastoletnią córkę i wiem, że trudno się z nią czasem porozumieć. Mimo wszystko najważniejsza jest rozmowa z dzieckiem. Ja z moją córką już wielokrotnie poruszałam temat seksu i tego, jakie mogą być konsekwencje nieodpowiedzialnego współżycia. Obiecała mi, że zanim wydarzy się ten 'pierwszy raz', powie mi o tym i razem pójdziemy do ginekologa. Myślę, że u nas nie będzie takiego problemu jak w serialu. Wiem jednak, że sama nigdy nikogo nie namawiałabym do usunięcia ciąży - dodaje aktorka.

Jak się wkrótce okaże, nie tylko Żaneta spodziewa się dziecka. Do rodzinnego domu Grzelaków przyjedzie nowa dziewczyna Adama (Bartosz Porczyk). Sara (Dominika Kimaty) zrobi piorunujące wrażenie na jego mamie Basi (Sławomira Łozińska).

Pochodząca z Jamajki dziewczyna nie tylko wyróżnia się kolorem skóry, ale nie mówi też po polsku i do tego jest w ciąży. Jak te rewelacje przyjmie Basia i jak ułożą się relacje obu pań?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: warto | nowe odcinki | Barwy szczęścia