Reklama

Oscary 2008

Atak telewizyjnych seriali

Rosnąca popularność amerykańskich seriali nie pozostaje bez wpływu na rynek wydawnictw DVD. W lutym Warner Home Video wypuszcza aż trzy serialowe pakiety.

Do sklepów trafią dwie premierowe pozycje: "Inwazja" i "Nie z tego świata" oraz duga seria "Życia na fali".

Reklama

"Inwazja" to opowieść o małym, odciętym od świata z powodu zbliżającego się huraganu miasteczku w pobliżu Everglades na Florydzie. Zadaniem Russella Varona - strażnika Parku jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom miasteczka oraz rodzinie. Jedyną osobą, która dostrzega małe światełka podczas gwałtownej burzy jest jego córka. Russel nie zwraca uwagi na spostrzeżenia córki, że są to jedyne światła, na które szalejąca wichura nie ma wpływu.

Z kolei "Nie z tego świata" to historia Sama Winchestera (Jared Padalecki), który chce studiować prawo. Jednak pewnego dnia jego starszy brat Dean (Jensen Ackles) zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat polował na zło, zniknął. Teraz, aby go odszukać, bracia muszą zapolować na to, na co on polował... a Sam będzie zmuszony powrócić do życia, które miał nadzieję, na zawsze zostawił za sobą.

Obok premierowych produkcji, w lutym do sklepów trafi również drugi sezon obyczajowego serialu "Życie na fali". 6-płytowe wydawnictwo zawiera aż 24 odcinki przygód mieszkańców Orange County.

A my czekamy już na kolejne serie "Zagubionych" i "Gotowych na wszystko" ...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: inwazja | Nie z tego świata | atak