Reklama

Oscary 2008

Anna Mucha: Patrzę spode łba

Anna Mucha wystąpi w głównej roli w nowym serialu TVN-u "Prosto w serce". Wcieli się w nim w bokserkę Monikę.

PAP Life: - Boks to chyba coś nowego w twoim życiu?

Reklama

Anna Mucha: - Zupełnie, ale muszę przyznać, że sprawiło mi to wiele przyjemności i radości. Miałam poczucie, że inwestuję w siebie, w swój rozwój. Na potrzeby tego serialu stoczyłam już trzy walki. Kilka razy dostałam w twarz i nabito mi guzy, ale było to bardzo emocjonujące przeżycie.

Bokserki w ringu mają specyficzną postawę ciała.

- Tak. Wszystko to, czego nauczyłam się w 'Tańcu z gwiazdami', czyli prostowanie sylwetki i wyciąganie szyi, zostało natychmiast zlikwidowane na pierwszych zajęciach boksu. Musiałam się skulić, schować szyję, patrzeć spode łba i odpowiednio chodzić. Nauka tych elementów zajęła mi kilka miesięcy.

Miało to wpływ na twoje życie.

- Bez pracy nie ma kołaczy. Mam nadzieję, że widzowie polubią ten serial i spodoba się im to, co robimy...

Będzie wątek miłosny w historii twojej bohaterki?

- Oczywiście. Moja bohaterka jest w związku od siedmiu lat, lecz ta znajomość już dawno przerodziła się w związek braterski i kumpelski. Poznajemy także innych bohaterów, czyli Artura i Konstancję, których związek był zbudowany na współczuciu i potrzebie miłości, ale mimo wszystko nie jest ciekawy. Na pewno w tym serialu będzie dużo miłości i namiętności. Oczywiście tyle, na ile pozwoli nam godzina osiemnasta.

Czy ta rola coś zmieni w twojej karierze?

- Ta rola jest dla mnie bardzo ważna. Nawet odważę się stwierdzić, że to jest najważniejsze zadanie, na którym chciałabym się skoncentrować. Największy błąd, jaki popełniłam w swojej karierze, to zaprzestanie chodzenia na castingi. To trochę tak, jakbym nie próbowała znaleźć pracy jednocześnie chcąc pracować. Złożyło się na to sporo spraw, wkładam energię w inne dziedziny m.in. byłam dziennikarką..

- Natomiast później okazało się, że jeżeli pójdę na casting i się przyłożę, to mam szansę go wygrać. Na początku było tak w serialu 'Usta Usta', a potem w 'Prosto w serce'. Teraz muszę to dobrze poprowadzić i udowodnić, że zasłużyłam na zaufanie.

Z Anną Muchą rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life).

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | prosto | Prosto w serce | serial | boks | TVN SA | Usta usta