Reklama

Oscary 2008

Andrzej Deskur znów tańczy!

Dopiero co zszedł z parkietu "Tańca z Gwiazdami" a już zapisał się na kolejny kurs tańca. Tym razem Andrzej Deskur zatańczy w serialu "Klan".

- Przyjąłem rolę w "Klanie". Mój wątek zahacza o szkołę tańca. Moja serialowa żona Łucja, którą gra Joanna Gajór, chodzi na kursy tańca razem z doktorem Pawłem Lubiczem. W pewnym momencie nasze drogi się krzyżują. Namawia mnie, żebym przyszedł na zajęcia. Właśnie kręciłem scenę, kiedy pierwszy raz przychodzę do szkoły tańca. Gram kogoś, kto z tańcem nie miał do tej pory nic wspólnego. Można powiedzieć zatem, że gram siebie sprzed trzech miesięcy, zanim zacząłem treningi do "Tańca z Gwiazdami" - opowiada o swoich przygodach z tańcem Andrzej Deskur.

Reklama

Aktor uważa, że taniec to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji.

- Taniec zmienia ludzi. Po "Tańcu z Gwiazdami", gdzie trzeba było ćwiczyć 2-3 godziny dziennie, zrozumiałem jakie to niesamowite doświadczenie. Po co siłownia! Jeśli tylko ktoś lubi tańczyć, niech włączy muzykę na maksa i podskakuje. Ja schudłem 6 kilo w ciągu 2 miesięcy, nie stosując żadnej diety. Kalorie weszły mi w mięśnie i dzięki temu mam więcej energii" - zapewnia aktor, który ma nadzieję, że tym razem jego bohater nie będzie czarnym charakterem.

- Liczę, że będzie to pozytywna postać, bo chciałbym zrobić sobie przerwę w graniu czarnych charakterów. Mój bohater nazywa się Stefan Kalemba i jest młodym, wiecznie zajętym, biznesmenem. Przez to cierpi jego małżeństwo. Żona, dla której nie ma czasu, zapisuje się więc na kurs tańca, który całkowicie ją zmienia - dodaje.

Andrzeja Deskura po raz pierwszy zobaczymy w 1965. odcinku "Klanu", którego emisja zaplanowana jest na 17 listopada.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: "Klan" | „Klan” | 'Klan' | kursy tańca | kurs tańca | Andrzej Deskur

Reklama