Reklama

Oscary 2008

8. sezon "Niani" czas zacząć

"Niania" wraca na antenę TVN i to podwójnie. W sobotę, 7 marca, zobaczymy nie jeden a dwa pierwsze odcinki nowego, ósmego sezonu przygód panny Frani Maj.

Po długo wyczekiwanych zaręczynach Frani i Maksa przyjdzie czas na ślub. Jednak na uroczyste "tak" w ich wykonaniu, przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Reklama

Maks (Tomasz Kot) oświadczył się pannie Maj w dość ekstremalnych warunkach, a za pierścionek zaręczynowy posłużył mu uchwyt od puszki. Teraz czas na prawdziwy pierścionek z brylantem. Wybór zaręczynowej biżuterii, jak się szybko okaże, to akurat najmniejszy problem. Dużo trudniej będzie w przypadku, mniej lub bardziej uzasadnionych, lęków, które pojawią się u obojga. Frania będzie zadręczać się tym, że nie została dobrze przyjęta w towarzystwie Maksa. Przy okazji powrócą myśli o różnicy klasowej, jaka, jej zdaniem, jest między nimi. Maks z kolei nieustannie będzie starał się udowodnić, że sprosta wymaganiom przyszłej małżonki.

Do tego dojdą atrakcje związane z dorastającymi dziećmi i ich, stale rosnącą, potrzeba wolności. Trudno nie wspomnieć również o pojawieniu się nieślubnej siostry Maksa - Zdenki (Katarzyna Skrzynecka). Niezapowiedzianej wizycie byłych teściów Skalskiego (Barbara Brylska i Marek Barbasiewicz) oraz odwiedzinach jego brata - Aleksa (Rafał Królikowski), po których Frania wyprowadzi się z domu.

Tym razem to właśnie rodzina Maksa będzie grała pierwsze skrzypce w rozwijającym się związku przyszłych małżonków. Teresa (Elżbieta Jarosik) nie zostanie jednak odsunięta na drugi plan. Pomysłowa matka i przyszła teściowa będzie nieustannie wspierać córkę i sypać małżeńskimi radami, jak z rękawa.

W ósmym sezonie podobnie jak w poprzednich pojawi się gościnnie sporo gwiazd. Dobrze wszystkim znany i uwielbiany Daniel Olbrychski wcieli się w rolę bezdomnego, który w ciężkiej dla Frani sytuacji wysłucha wszystkich jej żali. Z jego postacią wiąże się tajemnica, której rozwikłanie oznacza dla Maksa prawdziwy łut szczęścia. Obok Olbrychskiego zobaczymy również Dorotę Wellman, Magdalenę Gessler oraz Ewę Kuklińską. Wystąpi także Łukasz Czarnecki, znany z parkietu popularnego show TVN - "Taniec z Gwiazdami".

W drugim odcinku znany raper Tede pokaże z pomocą Frani, czym się różni talent traperski od raperskiego. Choć, jak się okaże, panna Maj potrafi w kilka dni z trapera zrobić rapera. To wszystko po to, by pomóc Maksowi w znalezieniu obsady do jego nowego filmu z muzyką hip-hopową. Do akcji wkroczy w końcu Stanisław Tym.

Pierwsze odcinki przedostatniego sezony serialu "Niania" już w sobotę, 7 marca w stacji TVN o g. 20 i 20.35. Ósmy sezon potrwa do 25 kwietnia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kot | Agnieszka Dygant | marca | TVN SA | Nie | odcinki | Niania