Reklama

Oscary 2008

10 lat "M jak miłość". Koncert!

"Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz" - tymi słowami wyśpiewanymi przez Wojciecha Gąsowskiego, rozpoczął się pierwszy odcinek serialu "M jak miłość". Ta sama piosenka wprowadziła widzów w koncert "Miłość od pierwszego wejrzenia", zorganizowany z okazji dziesięciolecia serialu.

Aktorzy grający w serialu zaśpiewali dziesięć najpiękniejszych polskich piosenek o miłości. Nie były to jednak przypadkowo wybrane utwory.

Reklama

"Trudno tak, razem być nam ze sobą, bez siebie nie jest lżej. Lecz trzeba nam walczyć o tę miłość" - zaśpiewała Małgorzata Kożuchowska w duecie z Kacprem Kuszewskim.

"Widzowie na pewno dobrze zrozumieją, dlaczego akurat my śpiewamy tą piosenkę" - powiedział aktor.

Oprócz nich na scenie wystąpili także: Anna Dereszowska, Paweł Okraska, Małgorzata Pieńkowska, Robert Moskwa, Bożena Stachura, Maciej Jachowski. Kasia Cichopek oraz Rafał i Marcin Mroczkowie.

Nie zabrakło też Beaty Kozidrak, która nagrała nową piosenkę do serialu.

Koncert zakończyła "Wielka miłość" w wykonaniu seniorów rodu.

"'Wielka miłość', to chyba jedna z najpiękniejszych piosenek, jakie można było dla mnie wybrać. To trudny utwór, ale myślę, że uda mi się właściwie przekazać emocje które z sobą niesie" - mówiła Teresa Lipowska, która jako Barbara Mostowiak udowadnia, że prawdziwa miłość jest wieczna i daje przykład jak te uczucia pielęgnować.

Koncert poprowadzili: Anna Popek i Maciej Kurzejewski.

Gościem specjalnym był Daniel Olbrychski.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

AKPA

Reklama