Reklama

Oscary 2021

Anthony Hopkins świętuje zdobycie Oscara z Salmą Hayek

Salma Hayek zamieściła na swoim Instagramie zaskakujący filmik – zabawny taniec radości, jaki wykonuje z Anthonym Hopkinsem w jego domu, by uczcić drugiego Oscara w jego kolekcji. Bawili się przy hicie Leonarda Cohena „Dance Me To The End of Love”.

Salma Hayek świętuje z Anthonym Hopkinsem zdobycie przez aktora Oscara

Ostatniej niedzieli 83-letni Anthony Hopkins przeszedł do historii jako najstarszy aktor nagrodzony Oscarem dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Drugą statuetkę w karierze przyniosła mu rola w dramacie "Ojciec". Aktor nie wziął udziału w ceremonii rozdania Oscarów, gdyż przebywa w swojej rodzinnej Walii. Dopiero następnego dnia zamieścił na Instagramie specjalne wideo, w którym podziękował za nagrodę.

Wkrótce na Instagramie pojawiło się kolejne nagranie z udziałem Hopkinsa, tyle że na profilu Salmy Hayek. Gwiazdor tańczy na nim, a raczej płynie, w rytm piosenki Leonarda Cohena "Dance Me To The End of Love". Pod koniec filmiku dołącza do niego Hayek, a po chwili wpadają w swoje objęcia.

Aktorka podpisała ich występ następująco: "Świętując z królem Anthonym Hopkinsem jego drugiego Oscara za jego niezwykłą rolę w 'Ojcu'. Z kolei Walijczyk zabrał głos w komentarzu. "Dziękuję królowo za miłość i śmiech. Pamiętny, piękny dzień" - napisał.

Reklama


Okoliczności odwiedzin aktorki u Hopkinsa nie są znane. Można przypuszczać, że łączy ich przyjaźń. Tym bardziej że w 2003 r. Meksykanka pojawiła się na uroczystości odsłonięcia gwiazdy Hopkinsa na Alei Sław w Los Angeles.

Hopkins podczas pandemii bardzo uaktywnił się na Instagramie. Dużą popularnością cieszył się np. filmik pokazujący, jak aktor umila czas swojemu kotu grą na pianinie. 

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anthony Hopkins | Salma Hayek | Oscary 2021