Reklama

Oscary 2014

Jennifer Lawrence bez bielizny

Na imprezie "Vanity Fair", która zorganizowana została po oscarowej gali, nominowana do statuetki Akademii Jennifer Lawrence pojawiła się bez bielizny.

Gwiazda filmu "American Hustle" w oscarowy wieczór pojawiła się na czerwonym dywanie w czerwonej kreacji Diora. Po ceremonii wręczenia statuetek Akademii aktorka zmieniła jednak ubranie i na imprezie "Vanity Fair" oglądać mogliśmy ją w metalicznej mini-sukience Toma Forda.

Reklama

Czarny prześwitujący materiał wzdłuż kreacji nie pozostawił wątpliwości, że ekscentryczna gwiazda nie ma na sobie bielizny.

Mimo iż Lawrence przegrała rywalizacje o Oscara z gwiazda filmu "Zniewolony" Lupitą Nuong'o, stała się główną bohaterką ceremonii. 23-letnia aktorka, idąc po czerwonym dywanie, potknęła się i zaliczyła upadek. Powoli to już mała tradycja. W zeszłym roku Jennifer Lawrence przewróciła się, wchodząc na scenę.

W obu przypadkach młoda aktorka całą sytuację obróciła w żart. Podziękowała również kobiecie, która znalazła się obok niej we właściwym czasie, zapobiegając bardziej spektakularnemu upadkowi. Na szczęście piękna czerwona suknia Diora, buty od Briana Atwooda, torebka Ferragmo i biżuteria od Neila Lane'a także nie ucierpiały.

źródło: CNN Newsource/x-news

Jennifer Lawrence nie jest jedyną gwiazdą Hollywood, która pojawiła się na ważnej imprezie bez bielizny. Kilkanaście dni temu Bradley Cooper przyznał w telewizyjnym programie Ellen DeGeneres, że podczas lutowej wizyty w Białym Domu także nie miał nic pod spodniami. Partnerujący Lawrence w obsadzie "American Hustle" Cooper ujawnił, że spodnie od smokingu okazały się odrobinę za ciasne, w efekcie zasiadł do wspólnego stołu z politykami i światowymi przywódcami... bez majtek.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Sprawdź kto zdobył Oscara 2014!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence