Reklama

Ninja Warrior Polska

Reklama

Z "Love Island" do... "Ninja Warrior Polska"

To jest niewątpliwie jego czas! 36-letni Piotr Szczurek, trener personalny z Warszawy, znany także jako "miejski drwal", od kilku tygodni szuka miłości w popularnym show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości". Jakby tego było mało, postanowił także sprawdzić się na ekstremalnie trudnym torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska"! Czy szczęście w miłości pójdzie w parze ze szczęściem w show Polsatu? Przekonamy się o tym 30 marca o godz. 20:05.

Jak Piotr Szczurek poradzi sobie w "Ninja Warrior Polska"?

Wyrzeźbione ciało Piotra Szczurka świadczy o tym, że dużo czasu spędza na siłowni - nie tylko jako osoba asystująca podczas ćwiczeń. Z pewnością pomóc w dojściu do finału "Ninja Warrior Polska" mogą także odpowiednie "koneksje"... Piotr trenuje z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim! Czy to jednak wystarczy, by pokonać ekstremalnie trudne przeszkody i zawalczyć o 150 tys. złotych - główną nagrodę w show?

O sobie mówi nieskromnie "ekskluzywny wuefista dla dorosłych", jednak skromności nie można mu odmówić. Wiele razy odebrał od losu lekcje pokory. Jego życie przypomina nieco amerykański sen.

Reklama

- Moja droga z Tuchowa, z którego pochodzę, do Warszawy była długa i wyboista - wspomina Piotr Szczurek. - Zanim zostałem trenerem, po drodze zajmowałem się chyba wszystkim, czym można było. Od wykładania towaru na półki w sklepach, po pracę na stoisku rybnym czy w hurtowni z warzywami i owocami. Dzięki temu, że tyle po drodze przeszedłem, żyje mi się teraz łatwiej - podsumowuje.

Bez wątpienia sport odegrał w życiu "miejskiego drwala" bardzo dużą rolę. - Tak naprawdę w sporcie uczymy się przegrywać. Otrzepać się i iść dalej - twierdzi.

Piotrowi nie można odmówić także... konsekwencji! I to nie tylko sportowej! Od pierwszego odcinka "Love Island. Wyspa miłości" jest wierny atrakcyjnej Stelli. Mimo licznych wzlotów i upadków para idzie po zwycięstwo w miłosnym show Polsatu.

Jak siła, konsekwencja i optymizm zaprocentują na torze w "Ninja Warrior Polska", zobaczymy 30 marca o godz. 20:05 w Polsacie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje