Reklama

Ninja Warrior Polska

Reklama

"Ninja Warrior Polska": Znany siatkarz uczestnikiem show Polsatu

We wtorek, 1 września, na antenie Polsatu zadebiutuje drugi sezon programu "Ninja Warrior Polska". Wśród uczestników pierwszego odcinka znalazł się m.in. siatkarz Łukasz Kadziewicz.

Łukasz Kadziewicz w pierwszym odcinku drugiego sezonu "Ninja Warrior Polska"

Czy pierwszym polskim wojownikiem ninja zostanie... gwiazda polskiej siatkówki Łukasz Kadziewicz? Sportowiec stanie na torze już w 1. odcinku show.

- Całe życie słyszałem, że czegoś nie mogę, do czegoś się nie nadaję, bo jestem za wysoki lub mam nieodpowiedni charakter - wspomina siatkarz. - A jak tak słyszę, to robię wszystko, by pojawić się właśnie w takich miejscach i spróbować swoich sił. Najpierw był udział w "Tańcu z Gwiazdami", a teraz przyszła pora na pobieganie w roli ninja. W życiu chodzi o zabawę, a ja lubię się dobrze bawić! Jak oceniam swoje szanse? Jak ma się 206 cm wzrostu, prawie każdy sport można uznać za ekstremalny - także udział w "Ninja Warrior Polska".

Reklama

W programie pojawi się także Franek Rumak - dobrze znany widzom show "Love Island. Wyspa miłości". Po tym jak wygrał życie w walce z nowotworem, spełnia kolejne marzenia i sięga po więcej, udowodniając, że nigdy nie należy się poddawać.

- Chcę sprawdzić, na ile jestem ninja - mówi z uśmiechem Franek Rumak. - Wyznaję zasadę, że nieważne ile razy się upada, ważne ile razy się wstaje. Jestem tu po to, aby się sprawdzić i dobrze bawić. Mam swoje typy co do potencjalnych zwycięzców. Obserwuję kilku gości na Instagramie, którzy nieźle wymiatają.

Wśród faworytów 1. odcinka znajduje się Jakub Zawistowski, czyli last man standing z 1. sezonu "Ninja Warrior Polska".

- Wydaje mi się, że jestem dobrze przygotowany. Ale jak dobrze - to okaże się na torze. Przez cały rok trenowałem na torach podobnych jak ten w programie. Niestety kilka tygodni przed startem naderwałem mięsień czworoboczny, dlatego miałem przerwę w treningach. Na torze chcę skupić się na przeszkodach. Wyłączę niepotrzebne myślenie. To, co piękne jest w programie, to że jako uczestnicy nie rywalizujemy między sobą. Naszym przeciwnikiem jest tor i my sami, nasze słabości czy dekoncentracja.

"Ninja Warrior Polska" na antenie Polsatu w każdy wtorek  o godz. 20:05 od 1 września.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje