Reklama

Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska": Znamy kolejnych finalistów [odcinek 4]

Za nami kolejny odcinek "Ninja Warrior Polska". Jak co tydzień śledziliśmy zmagania najodważniejszych Polek i Polaków, którzy zdecydowali się zmierzyć z torem Ninja. Wśród nich znalazło się wielu zawodników, którzy powrócili na tor, aby ponownie sprawdzić swoją wytrzymałość.

W czwartym odcinku "Ninja Warrior Polska" zapewnili sobie udział w finale

Niestety na Ninja Warrior nie ma sentymentów ani taryfy ulgowej, a chwila nieuwagi kończy się najczęściej kąpielą w basenie.

Reklama

Tym razem najlepiej poradził sobie Krzysztof Spławski z Zielonej Góry. Sport, którym zajmuje się Krzysztof, jest z pewnością... widowiskowy. Biega po rurkach, murkach, dachach. Teraz wreszcie może zaprezentować swoje umiejętności na torze Ninja Warrior!

Do finału awansował także tegoroczny maturzysta -  Wojciech Rychlewski z Kobyłki. Niech nikogo nie zmyli jego wiek - Wojtek ma duże doświadczenie w uprawianiu wielu różnych dyscyplin sportowych. Fascynują go biegi z przeszkodami, a także różnego rodzaju tory ninja.

W finałowym odcinku wystąpi także Tomasz Zaorski z Poznania. Powrócił na tor jeszcze bardziej zmotywowany do walki. Bycie w "Ninja Warrior Polska" to dla niego spełnienie marzeń.

Listę finalistów zamyka Rafał Żurawik z Krakowa. Miłość do sportu wpoili mu rodzice. Od najmłodszych lat prowdził aktywny tryb życia. Jego największym sportowym sukcesem jest zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata w biegach OCR i bardzo udany start jako reprezentant Polski. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior Polska