Reklama

Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska": Trzej bracia w finale [odcinek 2]

W drugim odcinku "Ninja Warrior Polska", oprócz sportowych emocji, byliśmy świadkami dość nietypowych wydarzeń… Jeden z uczestników oświadczył się swojej ukochanej, z kolei Daniel Rutkowski, mistrz MMA w polskim rankingu wagi piórkowej, rzucił wyzwanie… Jurasowi. Zamierzał dotrzeć do tzw. host tower w półtorej minuty i stanąć do walki. Niestety pokonała go 3. przeszkoda – bieg parkourowca.

Bracia Sobierajscy byli gwiazdami drugiego odcinka "Ninja Warrior Polska"

Niektórym faworytom zabrakło szczęścia, inni sięgnęli po zwycięstwo w mistrzowskim stylu. Bez wątpienia 2. odcinek show zdominowali bracia Sobierajscy - aż trzech z nich awansowało do finału!

Reklama

Jednym z nich jest 30-letni Wojciech Sobierajski z Ząbek, najstarszy z rodzeństwa, prawdziwy sportowy "freak"; 4-krotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami, wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za przepłynięcie kajakiem Wisły w ciągu 24 h.

Miejsce w finale zagwarantował sobie także uwielbiający różnego rodzaju dyscypliny sportowe 19-letni Bolesław Sobierajski,  oraz kolejny z braci - 23-letni trener akrobatyki i złoty medalista w Mistrzostwach Polski w akrobatyce sportowej - Marian Sobierajski.
 
Listę finalistów uzupełni 29-letni nauczyciel wychowania fizycznego z Gdańska Mateusz Skrodzki.

Jaki jest przepis na zwycięstwo? Zobaczcie, jak przygotowywał się do występu w "Ninja Warrior Polska" jeden z uczestników - Michał Betcher.

Miss Polonia 2017 Agata Biernat pojawiła się na torze jako pierwsza kobieta w 2. odcinku. Mimo niecodziennej urody, tor okazał się bezwzględny. "Skąpała" się na trzeciej przeszkodzie, tj. "biegu parkourowca". - Zabrakło ognia, dynamitu w nogach - skomentował Juras.


- Ale się trzęsę! Czy mogę jeszcze raz? Ja już wiem, jak zrobię tę przeszkodę! Super! Polecam każdemu spróbować! - to pierwsze słowa Agaty po wyjściu z basenu.

Marek Kaliszuk - zgodnie z obietnicą - ściągnął koszulkę po przejściu przez pierwszą przeszkodę. Niestety chwila nieuwagi i... wpadł do basenu już na drugiej przeszkodzie! Czy to przez strach? - Przyznam się, że boję się, że coś mi się stanie! Nie mam w sobie tego luzu, jaki można spotkać u dzieci. W końcu ma się na karku te 40 lat... - wyznał aktor na chwilę przed startem.

Trzeci odcinek "Ninja Warrior Polska" zostanie wyemitowany już już 15 września o godz. 20:05 w Polsacie.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior Polska