Reklama

Ninja Warrior Polska

Reklama

"Ninja Warrior Polska": Rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu show Polsatu

Hala Arena Gliwice jeszcze nie ochłonęła z emocji po nagraniach do drugiego sezonu "Ninja Warrior Polska", a już rozpoczęły się prace nad trzecią edycją show Polsatu.

Hala Arena Gliwice jeszcze nie ochłonęła z emocji po nagraniach do drugiego sezonu "Ninja Warrior Polska", a już rozpoczęły się prace nad trzecią edycją show Polsatu.
Dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski, Karolina Gilon oraz zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski /Krystian Szczęsny /materiały prasowe

W programie "Ninja Warrior Polska" niczego nie da się przewidzieć, a najdrobniejsza dekoncentracja czy błąd dyskwalifikują uczestników.

To program, który łączy pokolenia -  uwielbiają go widzowie w każdym wieku. Ambicja miesza się z rozczarowaniem, a łzy szczęścia ze łzami porażki. Na tym właśnie polega fenomen show na świecie - dostarcza emocji, jakich nie da się podrobić.

Z każdą kolejną edycją polscy zawodnicy, ubiegający się o tytuł Wojownika Ninja, są coraz lepiej przygotowani i jeszcze bardziej zdeterminowani, by pokazać, na co ich stać.

Show Polsatu poprowadzi Karolina Gilon. Jako gospodyni programu będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja.

Reklama

W programie tak jak poprzednio pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski.

"Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy muszą pokonać wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy