Reklama

Ninja Warrior Polska

Reklama

"Ninja Warrior Polska": Pomoże jej szczęście w miłości?

O tym, że ma szczęście w miłości, dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu z mediów społecznościowych. A czy na tyle samo szczęścia będzie mogła liczyć w przypadku udziału w "Ninja Warrior Polska"? Agata Biernat zasiliła nieliczne kobiece grono, które występuje w show Polsatu.

O tym, że ma szczęście w miłości, dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu z mediów społecznościowych. A czy na tyle samo szczęścia będzie mogła liczyć w przypadku udziału w "Ninja Warrior Polska"? Agata Biernat zasiliła nieliczne kobiece grono, które występuje w show Polsatu.
Sport od zawsze był w moim życiu - przekonuje Agata Biernat /Krystian Szczęsny /Polsat

Piękna, wysportowana i zakochana - czy to przepis na wygraną w "Ninja Warrior Polska" Agaty Biernat, tancerki, modelki i Miss Polonia 2017? Już niebawem się o tym przekonamy!

Agata, która uwielbia wszelkie aktywności fizyczne, postanowiła spróbować swoich sił w show Polsatu "Ninja Warrior Polska". "Sport od zawsze był w moim życiu. Obecnie dzięki niemu zarabiam i utrzymuję się. Jak tylko pojawia się okazja, aby siebie sprawdzić pod kątem sprawności fizycznej, zgłaszam się pierwsza! Nawet jeśli nie do końca wiem, na co się piszę" - mówi tancerka.

Reklama

"W dzieciństwie wszystkie drzewa i płoty były moje" - wspomina ze śmiechem. - "Co widać po moich nogach i bliznach, które pozostały mi jako pamiątka. Myślę, że właśnie tak wglądają nogi szczęśliwego dziecka. Czy to jednak pomoże mi, aby wspiąć się na ostatnią przeszkodę toru eliminacyjnego - wysoką ścianę? Obawiam się, że nie. To jest przeszkoda, której boję się najbardziej".

Agata Biernat to nie jedyna kobieta, którą zobaczymy w drugiej edycji "Ninja Warrior Polska". Do udziału w programie zgłaszają się też inne panie, dla których wysiłek fizyczny to chleb powszedni. Dbają o kondycję nie tylko przez systematyczne treningi, ale także zbilansowana dietę.

Księgowe, żołnierki, kelnerki, ratowniczki medyczne, fizjoterapeutki, tancerki, nauczycielki wychowania fizycznego, trenerki, studentki - bez względu na wykonywany zawód łączy je jedno - ogromna odwaga. Bo niewątpliwie ta właśnie cecha charakteru bardzo się przydaje w show Polsatu.

Wszystkie powtarzają, że udział w "Ninja Warrior Polska" to możliwość zmierzenia się ze sobą, sprawdzenia swoich sił i umiejętności, a także udowodnienia innym kobietom, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o siebie i spełniać własne marzenia. Doskonale radzą sobie w "męskim świecie", gdzie rządzi siła i wytrzymałość.

Czy w Polsce znajdzie się pierwsza kobieta, która dołączy do zaszczytnego grona Ninja Warrior? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Do tej pory wszystkie przeszkody przeszło jedynie dziewięciu uczestników na całym świecie.

"Nie chcę nikogo wyróżniać, ale zdradzę, że moje serce jest najbliżej... kobiet, uczestniczących w 'Ninja Warrior Polska' - mówi prowadząca show Karolina Gilon. - "Mam ogromną nadzieję, że w końcu uda się Polce wspiąć na słynną Górę Midoryamę i sięgnąć po zwycięstwo".

Agatę Biernat zobaczymy w drugim odcinku show, emitowanym 8 września. "Ninja Warrior Polska" na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Biernat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL