Reklama

Ninja Warrior Polska

Michał Baryza: Wygrać "Ninja Warior Polska" dla babci

Dla Michała Baryzy, którego telewizyjna widownia kojarzy z programu "Top Model", najbliższy odcinek "Ninja Warrior Polska" to powrót do show Polsatu. Model przyznał, że swój występ chciałby zadedykować zmarłej niedawno babci. - Moim cichym marzeniem jest wygrać "Ninja Warrior Polska" właśnie dla niej - mówi Baryza.

Michał Baryza wraca na tor "Ninja Warrior Polska"

Jakie emocje towarzyszą ci, kiedy widzisz tor Ninja Warrior?

Reklama

Michał Baryza: - Czuję ogromny stres. Niektóre przeszkody wcale nie są takie trudne, ale kiedy wchodzi się na tor Ninja Warrior, pojawia się taka adrenalina, że łatwo o głupi błąd.

Jak radzisz sobie ze stresem?

- Nie mam sprawdzonego sposobu. Zawsze w danej sytuacji próbuję wmówić sobie, że adrenalina jest moim przyjacielem. Pozwalam jej, aby mnie uniosła ponad emocje takie jak stres.

To twój drugi udział w programie. Jakie wnioski wyciągnąłeś dla siebie po pierwszej edycji? Z czym wracasz na tor?

- Z jeszcze większą determinacją, aby przejść przez przeszkody. Jestem naładowany testosteronem tak, że chyba w życiu tak nie byłem. Ale tutaj trzeba radzić sobie z głową. A to, jak ja sobie z nią poradzę - to okaże się dopiero na torze.

Mówi się, że na torze Ninja Warrior nic nigdy nie jest pewne...

- Dokładnie! Biorąc udział w 1. edycji show, zupełnie nie spodziewałem się, że zajdę tak daleko. Wycieńczenie, jakie towarzyszyło mi podczas przechodzenia przez przeszkody, było dla mnie nieziemskie.

Co pomaga ci w różnego rodzaju startach w zawodach? W jaki sposób zadbać o swoje ciało przed dużym wysiłkiem fizycznym?

- Z pewnością pomocny jest masaż, który dotlenia mięśnie. Odprężone i zrelaksowane mięśnie pozwalają na duży wysiłek.

Wiem, że udział w 2. sezonie "Ninja Warrior Polska" chcesz zadedykować bardzo ważnej dla ciebie osobie...

- Robię to dla mojej babci, która wychowywała mnie razem z mamą. To dzięki niej mam na tyle silny charakter, że potrafię sobie radzić ze słabościami. Była dla mnie ogromnym wsparciem. Nadal nie potrafię się pogodzić, że nie ma jej już tutaj. Moim cichym marzeniem jest wygrać "Ninja Warrior Polska" właśnie dla niej, dla babci.

5. odcinek drugiej edycji "Ninja Warrior Polska" będzie można zobaczyć we wtorek, 29 września, o godz. 20.05 w Polsacie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior Polska | Michał Baryza