Reklama

NETFILM: Trzeci numer w 2020 roku już w sprzedaży

W trzecim w 2020 roku numerze magazynu NETFILM (w sprzedaży od 5 maja) znajdziecie recenzje i opisy ponad 140 filmów i seriali dostępnych w ofercie Netfliksa, HBO GO, Amazon Prime Video i Apple TV+.

Okładka 3. numeru magazynu NETFILM 2020

Premiery, recenzje, rekomendacje

Wśród majowo-czerwcowych premier na największą uwagę zasługują m.in. netfliksowe "Kierunek: noc", "The Eddy", "Hollywood", "Dark 3"  "Perry Mason" i "Snowpiercer". 

Reklama

NETFILM to jak zawsze mnóstwo recenzji i rekomendacji seriali i filmów dostępnych na dostępnych w Polsce platformach streamingowych.

W tym numerze można przeczytać recenzje głośnych produkcji z ostatnich miesięcy, jak "Kalifat", "Fauda 3", Dom z papieru 4", Freud", "Opowieści z Pętli", Unorthodox", Zadzwoń do Saula 5", "Westworld 3", Devs", "Genialna przyjaciółka 2" i  wielu innych .

Jak zawsze redakcja wybrała 10 najlepszych seriali, które w najbliższych tygodniach koniecznie trzeba zobaczyć. W tym numerze to m.in. seria filmów z bohaterami Marvela (m.in. "Avengers").

NETFILM to także przewodnik po zasobach platform streamingowych - znajdziecie w nim uporządkowane gatunkami polecenia seriali dla dzieci, komedii, filmów i seriali sensacyjnych, horrorów, SF, fantasy, najlepszych dokumentów i dramatów. To aż 70 propozycji!

Ludzie, wydarzenia...

Bohaterami numeru są Sophia Lillis, ("To nie jest OK" i "Ostre przedmioty") i Aaron Paul - dobrze znany z kultowego "Breaking Bad".

W 13. numerze magazynu NETFILM przeczytacie także m.in. Robinie ("Titans"), slasherach ("W lesie dziś nie zaśnie nikt"), serialowych klasykach ("Rzym", "Prawo ulicy", "Rodzina Soprano" oraz filmach i serialach o pandemiach.

Więcej w magazynie NETFILM. Szukaj w dobrych punktach sprzedaży prasy!

INTERIA.PL

Reklama