Reklama

NETFILM: Co z drugim numerze w 2020 roku?

W drugim w 2020 roku numerze magazynu NETFILM (w sprzedaży od 3 marca) znajdziecie recenzje i opisy ponad 140 filmów i seriali dostępnych w ofercie Netfliksa, HBO GO, Amazon Prime Video i Apple TV+.

Okładka drugiego numeru w 2020 roku

Premiery, recenzje, rekomendacje

Wśród marcowo-kwietniowych premier na największą uwagę zasługują m.in. netfliksowe "Domu z papieru 4", "After Life 2", "Ozark 2" oraz "Westworld 3", "Fosse/Verdon", "Obsesja Eve 3" i "Spisek przeciwko Ameryce" z HBO GO. 

Reklama

NETFILM to jak zawsze mnóstwo recenzji i rekomendacji seriali i filmów dostępnych na dostępnych w Polsce platformach streamingowych.

W tym numerze można przeczytać recenzje głośnych produkcji z ostatnich miesięcy, jak "Nieoszlifowane diamenty", "Narcos: Meksyk 2", "Locke & Key", Outsider", "Drakula", "Babylon Berlin 2", Mesjasz", "Servant", Sex Education 2", "The Expanse 4" i wielu, wielu innych.

Jak zawsze redakcja wybrała 10 najlepszych seriali, które w najbliższych tygodniach koniecznie trzeba zobaczyć.

NETFILM to także przewodnik po zasobach platform streamingowych - znajdziecie w nim uporządkowane gatunkami polecenia seriali dla dzieci, komedii, filmów i seriali sensacyjnych, horrorów, SF, fantasy, najlepszych dokumentów i dramatów. To aż 70 propozycji!

Ludzie, wydarzenia...

Bohaterami numeru są Kiernan Shipka, znana z roli w "Mad Men" i "Chilling Adventures of Sabrina" i Bill Hader - pomysłodawca, reżyser i odtwórca głównej roli w serialu "Barry".

W 13. numerze magazynu NETFILM przeczytacie także m.in. o jednym z bohaterów serialu "Doom Patrol" oraz filmach i serialach dokumentalnych o uchodźcach.

Więcej w magazynie NETFILM. Szukaj w dobrych punktach sprzedaży prasy!

INTERIA.PL

Reklama