Reklama

Najlepsze dokumenty

Reklama

Jennifer Lopez intymnie w dokumencie Netfliksa! Jest zwiastun!

14 czerwca na platformie streamingowej Netflix pojawi się film dokumentalny "Halftime" poświęcony Jennifer Lopez. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji. "Było mi trudno. Miałam niską samoocenę" - wyznaje gwiazda w zaprezentowanym klipie.

14 czerwca na platformie streamingowej Netflix pojawi się film dokumentalny "Halftime" poświęcony Jennifer Lopez. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji. "Było mi trudno. Miałam niską samoocenę" - wyznaje gwiazda w zaprezentowanym klipie.
"Jennifer Lopez: Halftime" trafi do oferty Netfliksa 14 czerwca /Netflix /materiały prasowe

Dokument "Jennifer Lopez: Halftime" - wstęp do drugiej połowy życia artystki - to doskonała okazja, aby przyjrzeć się z bliska determinacji, która stoi za osiągnięciami Jennifer Lopez. Jennifer szczerze opowiada o tym, jaką przemianę przeszła jako Latynoska, matka, artystka i menedżerka, która chce wykorzystać swoją popularność dla dobra innych - zapowiada Netflix.

Zanim film trafi do oferty Netfliksa, zobaczą go widzowie nowojorskiego festiwalu Tribeca.  

Intymne spojrzenie na karierę Jennifer Lopez

Wyreżyserowany przez Amandę Micheli dokument "Halftime" zapowiadany jest jako intymne spojrzenie na karierę 52-letniej Jennifer Lopez. Film pokaże punkty zwrotne i ewolucję aktorki i wokalistki.

Reklama

"Festiwal Tribeca zawsze był festiwalem dla aktywistów. Świętem rozrywki i innowacji w świetle niezwykłych wyzwań. Cieszymy się, że nasz festiwal otworzy inspirujący 'Halftime' o Jennifer Lopez. Film rzucający światło na jej pracę aktywistki oraz pokazujący jej ikoniczne przedstawienie w przerwie finału Super Bowl" - mówi jedna z założycielek festiwalu, Jane Rosenthal.

"Tribeca jest dumna z tego, że prezentuje szeroki przekrój programowy, w którym miejsce znalazły zróżnicowane produkcje. Chcemy nimi pokazać nasze oddanie dla równości i łączenia wszystkich kultur, ras, orientacji i wyznań. Nie możemy się doczekać premiery tego pięknego dokumentu, w którym J.Lo zaprezentuje swoje latynoskie dziedzictwo. A wszystko zaledwie kilka przecznic od Bronksu [tam urodziła się i wychowała artystka - red.]" - dodaje.

Najważniejszy moment w życiu i karierze Jennifer Lopez

"To dla mnie zaszczyt, że mój dokument został wybrany jako film otwarcia festiwalu Tribeca. To idealne miejsce do świętowania tego najważniejszego momentu w życiu i karierze Jennifer - niedaleko miejsca, w którym dorastała. Możliwość podzielenia się tym filmem na dużym ekranie z nowojorczykami to dla mnie spełnienie marzeń" - dodaje Amanda Micheli.

Do słów poprzedniczek dołącza też inny założyciel festiwalu Tribeca - Robert De Niro.

"Potężnie opowiedziana historia - czy to poprzez muzykę, filmy, czy gry wideo - zachęca nas do walki o uniwersalne wartości, które spajają ludzkość. Nasz festiwal pragnie zgromadzić publiczność z całego świata, aby uhonorować znaczenie twórczej ekspresji opartej na założonym celu" - dodaje popularny aktor.

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Niewiarygodne, do czego się posunął, by zdobyć sławę. Wstrząsające sceny

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL