Reklama

Najlepsze dokumenty

Reklama

"Janet": Justin Timberlake wystąpi w dokumencie

W tym roku upłynie już 18 lat od występu Janet Jackson i Justina Timberlake’a podczas Super Bowl, który przeszedł do historii - nie z powodu wrażeń muzycznych, ale nagiej piersi artystki, którą odsłonił piosenkarz. Ten pamiętny incydent zostanie ukazany w filmie dokumentalnym "Janet", którego pierwsza część zostanie wyemitowana już 28 stycznia. Jak donosi serwis Page Six, Timberlake przyjął propozycję twórców filmu i wypowiedział się przed kamerą na temat tego, dlaczego wywołał skandal, który poważnie zaszkodził karierze Jackson.

"Justin pojawi się w filmie dokumentalnym. Będzie to niespodzianka podobna do tej na Super Bowl" - zapewnia w rozmowie z serwisem Page Six osoba z ekipy realizującej dokument. Nie zdradza jednak szczegółów udziału wokalisty w filmie. Nie wiadomo więc, czy Timberlake opowiedział przed kamerą o kulisach tamtego zdarzenia ze swojej perspektywy czy ponownie przeprosi za to, że szarpnął wtedy za kostium Janet Jackson i odsłonił jej pierś. 

Choć artysta nie miał obaw przed zabraniem głosu w tej sprawie, obawia się reakcji widzów. Z relacji "The Sun" wynika, że Timberlake chciał w najbliższym czasie dać serię koncertów, postanowił jednak zawiesić te plany i przeczekać ewentualne niepochlebne komentarze po emisji dokumentu.

Reklama

"Janet": Ujawni nowe fakty?

Sławetny występ pary miał miejsce podczas 38. finału o mistrzostwo ligi NFL. W trakcie koncertu w przerwie meczu piosenkarz niespodziewanie zerwał fragment scenicznego kostiumu Janet, a miliony widzów śledzących to widowisko zobaczyło jej nagą pierś. Ten incydent wywołał ogromny skandal, postawiono nawet tezę, że pogrzebał karierę Janet Jackson. Rzeczywiście, piosenkarka stała się persona non grata w branży - nie mogła uczestniczyć w gali rozdania nagród Grammy i musiała publicznie przeprosić za to, co stało się na scenie. Sama artystka wielokrotnie twierdziła jednak, że incydent z Super Bowl nie zaszkodził jej karierze.

Czterogodzinny film zatytułowany "Janet", podzielony będzie na dwie części i zostanie wyemitowany na kanałach A&E i Lifetime 28 i 29 stycznia. Jak przyznają bliscy artystki są zaskoczeni, że Janet zdecydowała się na ten bardzo intymny film, który odkryje kulisy jej dzieciństwa, relacji ze słynnym bratem, kariery i życia osobistego. Prace nad filmem trwały pięć lat i zawierają niepublikowane wcześniej prywatne nagrania i rodzinne kroniki, wywiady z Janet przeplatane komentarzami, wspomnieniami jej znanych przyjaciół. Na ekranie pojawią się m.in. Missy Elliot, Mariah Carey, Whoopi Goldberg i Samuel L. Jackson i - jeśli wierzyć doniesieniom serwisu Page Six - także Justin Timberlake.

Zobacz również:

Mila Kunis: Ukrainka, która podbiła Hollywood i serce Ashtona Kuthera

Nie żyje Barbara Krafftówna. Co z pogrzebem?

Johnny Depp wraca do aktorstwa! Zagra króla Ludwika XV

"Spider-Man: Bez drogi do domu" znów najlepszy w USA

"Gierek": "Klan" w wersji PRL doprawiony szczyptą "07 zgłoś się" [recenzja]

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Janet Jackson | Justin Timberlake

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy