Reklama

Łubu Dubu

Magda Gessler ma siostrę bliźniaczkę

W stacji telewizyjnej Łubu Dubu TV można ostatnio zauważyć tajemniczą postać, przemykającą po korytarzach z charakterystyczną lekkością. Obserwatorzy donoszą, że owa dama jest uderzająco podobna do znanej restauratorki Magdy Gessler. Czyżby baronessa polskiej kuchni miała sobowtóra?

Marta Seller

Reklama

Prowadząca "Kuchenne Ewolucje" w telewizji Łubu Dubu - heroicznie walczy o inne oblicze rodzimej gastronomii. Mistrzyni kreowania wizerunku weźmie na ruszt lokalne bary z kebabami, garkuchnie z pyzami i inne wykwity polskiej kuchni. Dzięki wrodzonemu wyczuciu smaku zamieni najbardziej obskurny bar w przytulną i stylową restaurację.

Paweł Loroch

Dziennikarz o szlachetnych rysach, choć bez arystokratycznych korzeni. Z niewyjaśnionych przyczyn wielokrotnie nagradzany na festiwalach teatralnych i wokalnych. Podczas studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim zwrócił uwagę wykładowców m.in. niebanalną fryzurą. Twórca awangardowych i hedonistycznych dań kuchni domowej. Słynie z ekwilibrystyki językowej, wydał kilka książek o tematyce varsavianistyczno-kulinarnej. Przełom tysiącleci uświetnił serią pielgrzymek tematycznych do krajów zaprzyjaźnionych, niosąc światu uśmiech, harmonię i pokrzepienie. Propagator trankwilizacji.

Autor setek różnorodnych programów radiowych i telewizyjnych ("5-10-15", "Czułe Dranie", "Pytanie na Śniadanie", "Gastrofaza", "Stół z Powyłamywanymi Nogami", "Latający Talerz"). Gigantyczne honorarium za udział w projekcie "Łubu Dubu" postanowił przeznaczyć na operacje plastyczne najbrzydszych przyjaciół (chodzi głównie o red. Agatę Passent). Jego hobby to jazda konna, spacery w dżdżu i drylowanie wiśni. Prowadzi ekscytujące życie w luksusowej rezydencji z widokiem na koryto Wisły.

Aby dowiedzieć się, co łączy te dwie fascynujące persony wystarczy oglądać Łubu Dubu - najciekawszą stację telewizyjną w tej części świata, na antenie Comedy Central Polska.

Premiera nowej produkcji "Łubu Dubu TV" w Comedy Central odbyła się 1 kwietnia br. Emisje kolejnych premierowych odcinków w każdą niedzielę o godz. 22.00.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łubu Dubu | Gessler | Magda Gessler | program