Reklama

Magda Masny gościem programu "Kocham Cię, Polsko!"

Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy Magdę Masny. Dawna hostessa teleturnieju "Koło fortuny" weźmie udział w szóstym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Jak teraz wygląda, jak wspomina swoją telewizyjną przygodę i czy przyniesie szczęście swojej drużynie, dowiemy się już 8 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

Karol Strasburger i Magda Masny w programie "Kocham Cię, Polsko!"

Magda Masny, razem z Łukaszem Nowickim i Karolem Strasburgerem, będzie walczyć o zwycięstwo w zespole Tomasza Kammela. Team Antka Królikowskiego natomiast reprezentować będą członkowie MUMIO: Jacek Borusiński oraz Jadwiga i Dariusz Basińscy.

Reklama

Uczestnicy zmierzą się m.in. z takimi konkurencjami, jak "Zakazane słowa", "Kto jest kim?", "Kalambury" czy "Polszczyzna".

W pierwszej wybrany przedstawiciel drużyny przez półtorej minuty odpowiada na pytania prowadzącej Barbary Kurdej-Szatan. Haczyk polega na tym, że nie wolno używać słów "tak" i "nie".

W rundzie "Kto jest kim?" na podstawie trzech przeczytanych przez drużynę przeciwną podpowiedzi, a potem udzielanych przez 45 sekund informacji twierdzących lub przeczących uczestnicy odgadują, o jaką postać chodzi.

"Kalambury" i "Polszczyzna" to często dwie z najzabawniejszych konkurencji. W tej drugiej uczestnicy siedzą na kanapie z zasłoniętymi oczami. Z otrzymanych liter w wyznaczonym czasie muszą ułożyć konkretne wyrazy.

Szósty odcinek "Kocham Cię, Polsko!" już w sobotę, 8 kwietnia, o godz. 20.05 w TVP2. Gościem muzycznym programu będzie Anna Wyszkoni w piosence "Oszukać los".

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kocham Cię Polsko!