Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: "Wielkie kłopoty" hitem tygodnia

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film "Wielkie kłopoty" z 2002 roku. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film "Wielkie kłopoty" z 2002 roku. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?
Kadr z filmu "Wielkie kłopoty" (2002) /materiały dystrybutora

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (30 listopada - 6 grudnia)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

Reklama

"Wielkie kłopoty"

(emisja: 30 listopada, godz. 22, 2 grudnia, godz. 20:10, 6 grudnia, godz. 15:45)

Na lotnisku w Miami pojawia się walizka z bombą. W tym czasie biznesmen, Arthur Herk (Stanley Tucci), ścigany przez dwóch płatnych zabójców, Henry'ego Desalvo (Dennis Farina) i Leonarda Ferroniego (Jack Kehler), zamierza kupić broń od rosyjskiej mafii. Na bar, w którym negocjuje z bandytami, napada para nierozgarniętych złodziejaszków - Snake Dupree (Tom Sizemore) i Eddie Leadbetter (Johnny Knoxville). Kradną walizkę. Wkrótce wchodzą z nią na pokład samolotu. W całe zamieszanie wokół owego tajemniczego pakunku zostają wmieszani także dwaj agenci FBI, Pat Greer (Heavy D) i Alan Seitz (Omar Epps), znudzona żona Herka, Anna (Rene Russo) i jego córka Jenny (Zooey Deschanel) oraz kolega Jenny Matt (Ben Foster) i jego ojciec, były dziennikarz Eliot (Tim Allen).

"Transformers: Zemsta Upadłych"
(emisja: 1 grudnia, godz. 22, 3 grudnia, godz. 2:30, 3 grudnia, godz. 22)

Minęły dwa lata od zwycięskiej bitwy z Deceptikonami, po której zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im Autoboty razem pilnują porządku. Sam Witwicky (Shia LaBeouf), który odegrał kluczową rolę podczas wojny między dwiema rasami inteligentnych robotów, teraz prowadzi spokojne życie. Właśnie ma rozpocząć naukę w college'u i martwi się czekającą go rozłąką z ukochaną Mikaelą Banes (Megan Fox). Wkrótce znów trafia w środek konfliktu między maszynami. Deceptikony wykradają bowiem resztki Megatrona i przywracają go do życia. Potężny robot ma wkrótce zaatakować ze znacznie większą siłą. Także Sam, który wpada na trop tajemnicy związanej z pochodzeniem pierwszych Transformersów, staje się celem wrogich Deceptikonów. Wybucha konflikt, który tym razem zagraża nie tylko Ziemi, ale też całemu wszechświatowi. Kolejny raz dzielny nastolatek musi stawić czoło gigantycznym maszynom. Sequel wielkiego hitu z 2007 roku.

"Wyznania Gejszy"
(emisja: 3 grudnia, godz. 19:10, 5 grudnia, godz. 19:10, 6 grudnia, godz. 13)

Japonia, rok 1929. Dziewięcioletnia Chiyo (Suzaka Ohgo) zostaje sprzedana przez ubogich rodziców do Gion, rozrywkowej dzielnicy Kioto. Trafia do domu gejsz, gdzie ma służyć dorosłym kobietom do towarzystwa. Najpopularniejszą z nich jest piękna i okrutna Hatsumomo (Li Gong), która w małej Chiyo widzi przyszłą konkurentkę. Z powodu jej intryg dziewczynka popada w niełaskę właścicielki domu i traci szansę na naukę. Od tej pory jest służącą. Jedyną jej przyjaciółką jest Dynia (Zoe Weizenbaum). Pewnego dnia Chiyo spotyka na ulicy tajemniczego i przystojnego Prezesa (Ken Watanabe), znawcę gejsz. Gdy Chiyo dorasta, szczęście się w końcu do niej uśmiecha. Pod opiekę bierze ją bowiem Mameha (Michelle Yeoh), jedna z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych gejsz w Kioto. Dzięki niej Chiyo przeobraża się w piękną Sayuri (Ziyi Zhang) i wkracza w świat luksusowych kobiet do towarzystwa. Słynna i ceniona piękność traci jednak przyjaźń Dyni i sprowadza na siebie gniew Hatsumomo. Film na podstawie bestsellerowej powieści Arthura Goldena. Obraz nominowano do Oscara w sześciu kategoriach, otrzymał trzy statuetki - za scenografię, kostiumy i zdjęcia.

"Wojna światów"
(emisja: 2 grudnia, godz. 11:50, 4 grudnia, godz. 3:10, 5 grudnia, godz. 8:50)

Na Ziemię spada dziwny meteoryt. Ląduje w małym miasteczku w USA. Jego mieszkańcy są zafascynowani tym zjawiskiem. Tylko doktor Clayton Forrester (Gene Barry) pozostaje sceptyczny. Niepokój mężczyzny budzą również doniesienia o podobnych incydentach na całym świecie. Wkrótce okazuje się, że meteor to kapsuła, w której na Ziemię przybyły istoty z Marsa. Rozpoczyna się inwazja. Adaptacja powieści H.G. Wellsa.

"Mission: Impossible 4- Protokół duchów"
(emisja: 4 grudnia, godz. 22, 6 grudnia, godz. 20)

Najlepszy agent Impossible Mission Force, Ethan Hunt (Tom Cruise), przebywa w rosyjskim więzieniu. Wkrótce zostaje jednak stamtąd brawurowo uwolniony przez funkcjonariuszy Jane Carter (Paula Patton) i Benjiego Dunna (Simon Pegg). Okazuje się, że jeden z byłych konsultantów władz rosyjskich, ukrywający się pod pseudonimem Cobalt, chce zdetonować ładunki jądrowe i rozpocząć wojnę nuklearną. Ethan i jego ekipa mają dostać się do tajnych archiwów Kremla i zdobyć informacje o nim. Misja kończy się jednak niepowodzeniem, a IMF zostaje oskarżone o zorganizowanie zamachu na Rosję. Prezydent Stanów Zjednoczonych rozpoczyna proces rozwiązywania agencji, tak zwany "Ghost Protocol". Pozbawiony wsparcia technicznego centrali i pomocy władz Hunt musi odnaleźć i powstrzymać Cobalta, nim będzie za późno. Może przy tym liczyć tylko na pomoc Jane, Benjiego i ukrywającego coś analityka Brandta (Jeremy Renner). Zadanie dodatkowo utrudnia mu tropiący go funkcjonariusz rosyjskiej policji, Sidorov.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel