Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: Świąteczny tydzień!

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Nadchodzące dni upłyną pod znakiem świątecznych propozycji filmowych.

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Nadchodzące dni upłyną pod znakiem świątecznych propozycji filmowych.
Bill Murray w filmie "Wigilijny Show" /materiały dystrybutora

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (21-27 grudnia)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

"Wigilijny Show"

(emisja: 24 grudnia, godz. 15:05, 26 grudnia, godz.14:05)  

Reklama

Frank Cross (Bill Murray) to skorumpowany szef sieci telewizyjnej. Jest skąpy i arogancki, bez ograniczeń wykorzystuje swoją władzę i nie znosi wszystkiego, co można nazwać sentymentalnym i co wiąże się z bezinteresownością. Cały swój czas poświęca głównie na pomnażanie majątku. Nawet święta Bożego Narodzenia są dla niego ważne tylko dlatego, że wzrasta wówczas oglądalność telewizyjnych programów. Tymczasem w wigilijną noc wydarza się coś, co uświadamia mu, jak puste jest jego życie. W jego biurze materializują się bożonarodzeniowe duchy i pokazują mu, kim jest, a kim mógłby być, gdyby otrząsnął się z nienawiści. Zmuszają go też, aby przypomniał sobie dzieciństwo, które nie było dla niego szczęśliwym okresem. Kolejna wariacja na temat słynnej książki o Bożym Narodzeniu, "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa.

"Kolacja dla palantów"

(emisja: 26 grudnia, godz. 22:00)

Hollywoodzki remake francuskiego filmu Francisa Vebera z 1998 roku pod tym samym tytułem. Finansista Tim (Paul Rudd) marzy o lepszej posadzie. Aby otrzymać upragniony awans, musi wkupić się w łaski szefa. Jego przełożony ma nietypowe hobby - zaprasza do siebie na przyjęcia ekscentryków, z których później śmieje się ze znajomymi. Tym razem to Tim ma przyprowadzić na kolację tytułowego palanta. Początkowo się waha, ale w końcu decyduje się zabrać ze sobą Barry'ego (Steve Carell) - niepozornego urzędnika skarbowego i miłośnika... zdechłych myszy. Ten wieczór odmienia życie Tima nie do poznania.

"Zagraj to jeszcze raz, Sam"

(emisja: 23 grudnia, godz. 18:05, 26 grudnia, godz. 16:20)

Allan Felix (Woody Allen) jest neurotycznym krytykiem filmowym, zakochanym w "Casablance" i nieudolnie naśladującym Humpreya Bogarta (Jerry Lacy). Bezskutecznie próbuje pozbierać się po rozstaniu z żoną Nancy (Susan Anspach). Pomóc mają mu w tym starzy przyjaciele - Dick Christie (Tony Roberts) i jego żona Linda (Diane Keaton). Jednak kolejne randki nie przynoszą Allanowi wielkiej miłości. Niebawem odkrywa on, że jest zakochany w... Lindzie. Kobieta - zaniedbywana przez męża pracoholika - niespodziewanie okazuje mu przychylność. Scenariusz napisał Woody Allen na podstawie własnej sztuki.

"Rodzina Addamsów"

(emisja: 23 grudnia, godz. 22:00, 26 grudnia, godz. 0:05)

W domu na odludziu mieszka rodzina dziwaków. Głowa rodu, Gomez (Raul Julia) jest kochającym mężem dla swojej żony Morticii (Anjelica Houston) oraz wspaniałym ojcem dla dwójki dzieci: Wednesday (Christina Ricci) i Pugsleya (Jimmy Workman). Jego pociechy wymyślają wciąż nowe psoty, a w chwilach nudy bawią się na przykład krzesłem elektrycznym. Rodzinną sielankę zakłócają knowania nieuczciwego adwokata Alforda (Dan Hedaya), który próbuje doprowadzić do eksmisji Addamsów z posiadłości. Wysyła do nich przebiegłego oszusta (Christopher Lloyd), który podaje się za zaginionego przed laty wuja, Festera Addamsa. Intruz wkrada się w łaski rodziny i próbuje dobrać się do jej pokaźnego majątku. W swoich rachubach nie uwzględnia jednak pomysłowości Addamsów. Film otrzymał nominację do Oscara za najlepsze kostiumy.

"Mission: Impossible 4 - Protokół duchów"

(emisje: 24 grudnia, godz. 0:05, 27 grudnia, godz. 0:20)

Najlepszy agent Impossible Mission Force, Ethan Hunt (Tom Cruise) przebywa w rosyjskim więzieniu. Wkrótce zostaje jednak stamtąd brawurowo uwolniony przez funkcjonariuszy Jane Carter (Paula Patton) i Benjiego Dunna (Simon Pegg). Okazuje się, że jeden z byłych konsultantów władz rosyjskich, ukrywający się pod pseudonimem Cobalt, chce zdetonować ładunki jądrowe i rozpocząć wojnę nuklearną. Ethan i jego ekipa mają dostać się do tajnych archiwów Kremla i zdobyć informacje o nim. Misja kończy się jednak niepowodzeniem, a IMF zostaje oskarżone o zorganizowanie zamachu na Rosję. Prezydent Stanów Zjednoczonych rozpoczyna proces rozwiązywania agencji, tak zwany "Ghost Protocol". Pozbawiony wsparcia technicznego centrali i pomocy władz Hunt musi odnaleźć i powstrzymać Cobalta, nim będzie za późno. Może przy tym liczyć tylko na pomoc Jane, Benjiego i ukrywającego coś analityka Brandta (Jeremy Renner). Zadanie dodatkowo utrudnia mu tropiący go funkcjonariusz rosyjskiej policji, Sidorov.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel