Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: "Star Trek: Rebelia" hitem tygodnia

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film "Star Trek: Rebelia" z 1988 roku. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film "Star Trek: Rebelia" z 1988 roku. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?
Kadr z filmu "Star Trek: Rebelia" /materiały prasowe

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (16-22 listopada)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

"Star Trek: Rebelia"

(emisja: 16 listopada, godz. 22:00 i 21 listopada, godz. 20:00)

Oto hit tego tygodnia! Zaryzykowali wszystko dla ocalenia utraconego raju. Schyłek XXIV stulecia. Głęboka przestrzeń kosmiczna. Załoga statku badawczego USS Enterprise staje przed jednym z największych wyzwań w historii galaktycznej dyplomacji. Odwieczne prawa ustalone przez Radę nakazują bezwzględny zakaz ingerowania w rozwój innych, zwłaszcza niżej rozwiniętych cywilizacji. Kapitan Jean Luc Picard musi jednak zdecydować, czy pozostawić bez pomocy kilkusetosobową kolonię osadników, żyjących na odległej planecie, czy przerwać procedury zmierzające do zniszczenia planety uznawanej za jedno z najpiękniejszych miejsc we wszechświecie. Przeciwstawienie się zakazowi to ryzyko utraty statku i postawienie pod znakiem zapytania przyszłości swojej i całej załogi. Oto dziewiąta i najnowsza część kultowej sagi science-fiction dorównująca rozmachem inscenizacyjnym słynnym "Gwiezdnym wojnom".

Reklama

"Rodzina Addamsów"
(emisja: 17 listopada, godz. 20:00)


Świetna propozycja dla całej rodziny! W domu na odludziu mieszka rodzina dziwaków. Głowa rodu, Gomez (Raul Julia), jest kochającym mężem dla swojej żony Morticii (Angelica Huston) oraz wspaniałym ojcem dla dwójki dzieci: Wednesday (Christina Ricci) i Pugsleya (Jimmy Workman). Jego pociechy wymyślają wciąż nowe psoty, a w chwilach nudy bawią się na przykład krzesłem elektrycznym. Rodzinną sielankę zakłócają knowania nieuczciwego adwokata Alforda (Dan Hedaya), który próbuje doprowadzić do eksmisji Addamsów z posiadłości. Wysyła do nich przebiegłego oszusta (Christopher Lloyd), który podaje się za zaginionego przed laty wuja, Festera Addamsa. Intruz wkrada się w łaski rodziny i próbuje dobrać się do jej pokaźnego majątku. W swoich rachubach nie uwzględnia jednak pomysłowości Addamsów. Film otrzymał nominację do Oscara za najlepsze kostiumy.

"Kolacja dla palantów"
(emisja: 18 listopada, godz. 21:55 i 22 listopada, godz. 20:00)


Hollywoodzki remake francuskiego filmu Francisa Vebera z 1998 roku pod tym samym tytułem. Finansista Tim (Paul Rudd) marzy o lepszej posadzie. Aby otrzymać upragniony awans, musi wkupić się w łaski szefa. Jego przełożony ma nietypowe hobby - zaprasza do siebie na przyjęcia ekscentryków, z których później śmieje się ze znajomymi. Tym razem to Tim ma przyprowadzić na kolację tytułowego palanta. Początkowo się waha, ale w końcu decyduje się zabrać ze sobą Barry'ego (Steve Carell) - niepozornego urzędnika skarbowego i miłośnika... zdechłych myszy. Ten wieczór odmienia życie Tima nie do poznania.

"Wyznania Gejszy"
(emisja: 19 listopada, godz. 19:10 i 22 listopada, godz. 15:20)

Japonia, rok 1929. Dziewięcioletnia Chiyo Nitta zostaje sprzedana przez ubogich rodziców do Gion, rozrywkowej dzielnicy Kioto - do domu, w którym kształcą się kandydatki na gejsze. Jej życie staje się pasmem udręk. Mijają lata i mimo intryg podstępnej rywalki Hatsumomo (Gong Li), Chiyo wyrasta na jedną z najbardziej znanych gejsz w Japonii - prawdziwą gwiazdę o imieniu Sayuri (Zhang Ziyi). Wielka w tym zasługa mentorki dziewczyny, Mamehy (Michelle Yeoh). O Sayuri marzą najpotężniejsi mężczyźni - lecz ten, którego ona sama skrycie kocha, Pan (Ken Watanabe), jest poza jej zasięgiem... Obraz nominowano do Oscara w sześciu kategoriach, otrzymał trzy statuetki - za scenografię, kostiumy i zdjęcia.

"Trzej muszkieterowie"
(emisja: 20 listopada, godz. 17:50)


Kolejna ekranizacja powieści Aleksandra Dumasa. XVII-wieczna Francja. Do Paryża przybywa z Gaskonii młody D'Artagnan (Chris O'Donnell) z zamiarem wstąpienia na służbę w szeregach królewskich muszkieterów. Okazuje się, że formacja ta została właśnie rozwiązana. Po przyjeździe młodzieniec wdaje się w konflikt z muszkieterami: Atosem (Kiefer Sutherland), Portosem (Oliver Platt) i Aramisem (Charlie Sheen), którzy wyzywają go kolejno na pojedynek. Jednak na wieść, że wszyscy trzej są ścigani przez ludzi kardynała Richelieu (Tim Curz), D'Artagnan przyłącza się do nich, by bronić króla i swojego honoru.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel

Reklama