Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: "Mystery, Alaska", czyli hit pod znakiem hokeja

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film z 1999 roku "Mystery, Alaska", w którym główną rolę zagrał rozpoczynający wówczas hollywoodzką karierę, Russell Crowe. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film z 1999 roku "Mystery, Alaska", w którym główną rolę zagrał rozpoczynający wówczas hollywoodzką karierę, Russell Crowe. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?
Russell Crowe w filmie "Mystery, Alaska" /materiały prasowe

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (28 września - 4 października)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

Reklama

"Mystery, Alaska" (emisja 3 października, godz. 22:00)

Hit tygodnia w Paramount Channel. Coś dla fanów hokeja i talentu Russella Crowe'a. Największą pasją mieszkańców miasteczka Mystery na Alasce jest hokej. Raz w tygodniu odbywa się swoiste święto - na taflę zamarzniętego jeziora wyjeżdżają zawodnicy miejscowego zespołu podzieleni na dwie drużyny. Ich pojedynek obserwują tłumy, a jego wynik jest komentowany aż do następnego meczu. Najnowszym tematem rozmów jest artykuł w prasie o hokejowym miasteczku, który napisał dawny mieszkaniec Mystery, Charlie Danner (Hank Azaria). Podporą drużyny hokejowej od lat jest 34-letni szeryf, John Biebe (Russell Crowe). Ponieważ jest coraz wolniejszy i gra coraz gorzej, daje szansę komuś młodszemu. Na jego miejsce przychodzi Stevie (Ryan Northcott), któremu co prawda brak doświadczenia, ale znakomicie jeździ na łyżwach. Tymczasem okazuje się, że po artykule Charliego w środowisku sportowym zawrzało. Zawodowa drużyna - New York Rangers - chce rozegrać spotkanie z zespołem z Alaski na tafli zamarzniętego jeziora w Mystery. Dla miasteczka takie wydarzenie to ogromna szansa.

"Zoolander" (emisja 28 września, godz. 22:00, 30 września, godz. 20:10 i 4 października 18:10)

Po niezwykłych sukcesach kasowych komedii "Poznaj mojego tatę" Ben Stiller skierował swoją uwagę w stronę świata mody, czego efektem jest film "Zoolander". Centralną postacią tej zabawnej opowieści jest Derek - słynny model, któremu nie udaje się po raz trzeci z rzędu obronić tytułu Męskiego Modela Roku. Supermodel musi teraz dowieść, że jest nie tylko przystojniaczkiem w superciuchach, ale facetem z krwi i kości, z którym trzeba się liczyć - zwłaszcza, że świat mody okazuje się być światem dość mrocznym i pełnym tajemnic. Derek musi z tej sytuacji wyjść obronną ręką, jeśli nie chce zawieść samego siebie.

"Love Story" (emisja 29 września, godz. 22:00, 4 października, godz. 13:50)

Zakochani, których nie rozłączy nawet śmierć. "Love Story" (1970) to jeden z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów, od dnia premiery cieszący się fenomenalną popularnością. Ta poruszająca serca milionów widzów opowieść o miłości silniejszej od śmierci - największy kasowy sukces wytwórni Paramount - otrzymała siedem nominacji do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej (między innymi za najlepszy film) i zdobyła jednego Oscara za wspaniałą muzykę Francisa Lai. Pochodzący z bogatej rodziny Olivier Barrett (Ryan O'Neal) zakochuje się w Jenny (Ali MacGraw). Ojciec nie zgadza się na mezalians syna. Młody Barrett zrywa kontakt z rodziną. Wkrótce po ślubie okazuje się, że dziewczyna jest śmiertelnie chora...

"Rodzina Addamsów" (emisja 1 października, godz. 22:00, 3 października, godz. 20:00)

Świetna propozycja dla całej rodziny! W domu na odludziu mieszka rodzina dziwaków. Głowa rodu, Gomez (Raul Julia), jest kochającym mężem dla swojej żony Morticii (Angelica Huston) oraz wspaniałym ojcem dla dwójki dzieci: Wednesday (Christina Ricci) i Pugsleya (Jimmy Workman). Jego pociechy wymyślają wciąż nowe psoty, a w chwilach nudy bawią się na przykład krzesłem elektrycznym. Rodzinną sielankę zakłócają knowania nieuczciwego adwokata Alforda (Dan Hedaya), który próbuje doprowadzić do eksmisji Addamsów z posiadłości. Wysyła do nich przebiegłego oszusta (Christopher Lloyd), który podaje się za zaginionego przed laty wuja, Festera Addamsa. Intruz wkrada się w łaski rodziny i próbuje dobrać się do jej pokaźnego majątku. W swoich rachubach nie uwzględnia jednak pomysłowości Addamsów. Film otrzymał nominację do Oscara za najlepsze kostiumy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel