Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: "Kolacja dla palantów" hitem tygodnia!

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest hollywoodzka komedia "Kolacja dla palantów". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

Steve Carell w filmie "Kolacja dla palantów" (2010)

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Reklama

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (28 września - 4 października)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

"Kolacja dla palantów"

(emisja 5 października, godz. 22:00; 7 października, godz. 20:00; 10 października, godz. 00:00)

Hitem tego tygodnia jest hollywoodzki remake francuskiego filmu Francisa Vebera z 1998 roku pod tym samym tytułem. Finansista Tim (Paul Rudd) marzy o lepszej posadzie. Aby otrzymać upragniony awans, musi wkupić się w łaski szefa. Jego przełożony ma nietypowe hobby - zaprasza do siebie na przyjęcia ekscentryków, z których później śmieje się ze znajomymi. Tym razem to Tim ma przyprowadzić na kolację tytułowego palanta. Początkowo się waha, ale w końcu decyduje się zabrać ze sobą Barry'ego (Steve Carell) - niepozornego urzędnika skarbowego i miłośnika... zdechłych myszy. Ten wieczór odmienia życie Tima nie do poznania.

"Amerykański żigolak"
(emisja 6 października, godz. 00:30; 11 października, godz. 00:10)


Coś dla fanek hollywoodzkiego gwiazdora Richarda Gere'a. Młody i przystojny Amerykanin, Julian Kay (Richard Gere), świadczy określone usługi zamożnym cudzoziemkom, które szukają miłosnych przygód i mocnych wrażeń w Los Angeles. Jest mężczyzną z klasą, zna sześć języków obcych i wiedzie luksusowe życie. Wszystko w jego życiu świetnie się układa - aż do momentu, gdy jedna z jego klientek zostaje zamordowana, a wszystkie poszlaki wskazują na niego. Gdy Julian przekonuje się, że padł ofiarą intrygi, postanawia na własną rękę dowiedzieć się prawdy.

"Mystery, Alaska"
(emisja 7 października, godz. 17:40)

Jeżeli ktoś przegapił ubiegłotygodniowy hit kanału Paramount Channel, może to jeszcze nadrobić. Największą pasją mieszkańców miasteczka Mystery na Alasce jest hokej. Raz w tygodniu odbywa się swoiste święto - na taflę zamarzniętego jeziora wyjeżdżają zawodnicy miejscowego zespołu podzieleni na dwie drużyny. Po artykule w prasie o hokejowym miasteczku, który napisał dawny mieszkaniec Mystery, Charlie Danner (Hank Azaria), okazuje się, że zawodowa drużyna - New York Rangers - chce rozegrać spotkanie z zespołem z Alaski na tafli zamarzniętego jeziora w Mystery. Czy podporą miejscowej drużyny hokejowej okaże się 34-letni szeryf, John Biebe (Russell Crowe)?

"Pingwiny z Madagaskaru"
(emisja 9 października, godz. 20:00; 10 października, godz. 13:10; 11 października, godz. 11:15)

To propozycja nie tylko dla dzieci, również wśród dorosłych jest sporo fanów "Pingwinów z Madagaskaru". Pełnometrażowa fabularna animacja opowiada o przygodach bohaterów znanych z serii "Madagaskar" oraz telewizyjnego serialu. W filmie poznajemy historię tego, jak poznali się Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy. Elitarni tajni agenci łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr, którą dowodzi Agent Utajniony. Razem stawią czoło doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce zniszczyć świat. Wspaniała zabawa!

"Wyznania Gejszy"
(emisja 8 października, godz. 19:10;  10 października, godz. 15:00)

Japonia, rok 1929. Dziewięcioletnia Chiyo Nitta zostaje sprzedana przez ubogich rodziców do Gion, rozrywkowej dzielnicy Kioto - do domu, w którym kształcą się kandydatki na gejsze. Jej życie staje się pasmem udręk. Mijają lata i mimo intryg podstępnej rywalki Hatsumomo (Gong Li), Chiyo wyrasta na jedną z najbardziej znanych gejsz w Japonii - prawdziwą gwiazdę o imieniu Sayuri (Zhang Ziyi). Wielka w tym zasługa mentorki dziewczyny, Mamehy (Michelle Yeoh). O Sayuri marzą najpotężniejsi mężczyźni - lecz ten, którego ona sama skrycie kocha, Pan (Ken Watanabe), jest poza jej zasięgiem... Obraz nominowano do Oscara w sześciu kategoriach, otrzymał trzy statuetki - za scenografię, kostiumy i zdjęcia.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kolacja dla palantów | Paramount Channel