Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: "Dziewczyna z ekstraklasy" hitem tygodnia

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest komedia romantyczna "Dziewczyna z ekstraklasy". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest komedia romantyczna "Dziewczyna z ekstraklasy". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?
Kadr z filmu "Dziewczyna z ekstraklasy" /materiały prasowe

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (19-25 października)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

Reklama

"Dziewczyna z ekstraklasy"

(emisja 19 października, godz. 22:00, 21 października, godz. 20:00 i 24 października, godz. 0:05)

Hitem tego tygodnia jest komedia romantyczna"Dziewczyna z ekstraklasy" (2010). Kirk (Jay Baruchel) to przeciętny chłopak, pracujący na lotnisku jako ochroniarz. Marzy, by zostać pilotem, ale nic nie robi, by zmienić swoje życie. Kirk mieszka z rodzicami i właściwie nie ma życia towarzyskiego. Pewnego dnia poznaje piękną dziewczynę Molly (Alice Eve), która żyje w zupełnie innym świecie niż on. Niespodziewanie pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Aby stworzyć idealny związek, Kirk musi poradzić sobie z licznymi przeszkodami. Żeby zdobyć jej serce, musi poradzić sobie ze swoją nieśmiałością, z byłą dziewczyną i rodziną, która może pokrzyżować jego plany.

"Zakochać się"
(emisja 19 października, godz. 17:55, 21 października, godz. 13:45, 22 października, godz. 16:00)

Niezwykła opowieść o miłości z przejmującymi kreacjami Meryl Streep i Roberta De Niro. Podczas przedświątecznych zakupów Molly Gilmore (meryl Streep) i Frank Raftis (Robert De Niro) wpadają na siebie przypadkowo w księgarni. Zbierając pospiesznie rozsypane paczki wymieniają słowa przeprosin. Kiedy w Boże Narodzenie obdarowują swoich bliskich podarkami, odkrywają, że w trakcie zamieszania w sklepie pomylili paczki. Mija kilka miesięcy. Jadący tym samym pociągiem Molly i Frank spotykają się ponownie. Od tej pory zaczynają widywać się regularnie. Ich niewinna z początku znajomość przeradza się w gorące uczucie.

"Transformers: Zemsta upadłych"
(emisja 21 października, godz. 23:55, 22 października, godz. 22:00)

"Transformers: Zemsta upadłych" (2009) to kontynuacja przeboju z 2007 roku "Transformers". Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami  i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.

"Quiz Show"
(emisja 20 października, godz. 19:25, 18 października, godz. 15:40)

To największy hit w tym tygodniu w Paramount Channel. Głośny film Roberta Redforda z 1994 roku jest jednym z najbardziej prowokujących i kontrowersyjnych obrazów w historii amerykańskiego kina. Opowiada historię medialnego skandalu, który wydarzył się w latach 50. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Film dotyka problemów związanych z etyką, uczciwością i siłą oddziaływania telewizji. Entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków dramat społeczno-obyczajowy "Quiz Show" został w 1994 roku nominowany przez Amerykańską Akademię Filmową do Oscara aż w czterech kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser (Robert Redford), najlepszy aktor w roli drugoplanowej (Paul Scofield) oraz najlepszy scenariusz (Paul Attanasio).

"W chmurach"
(emisja 24 października, godz. 22:00, 25 października, godz. 13:45)

"W chmurach" to opowieść w pewnym sensie dwupoziomowa - w powietrzu i na ziemi. W powietrzu lata Ryan Bingham (George Clooney), który jako doradca od zmian w karierze zawodowej (czyt. od masowych zwolnień) podróżuje po całym kraju. Wieczny kawaler, singiel lubiący swoje życie w biegu. Na swojej drodze spotyka podobnych sobie - nawet jeśli z rodziną na karku, lecz uciekających przed związkami. Na ziemi jest to, czego się boją. Życie ze wszystkimi problemami. To dwa światy, które w końcu się spotykają. A wszystko za sprawą młodej, ambitnej absolwentki, dwudziestotrzyletniej Natalie (Anna Kendrick), która wymyśla, by obniżyć koszty utrzymania firmy, sprowadzając pracowników na ziemię. Młoda dziewczyna rusza w podróż z bardziej doświadczonym Ryanem. Ich relacja mistrz-uczeń pozbawiona jest podtekstu erotycznego, ale sporo w niej prawdy życiowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel

Reklama