Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: "Charlie Cykor" hitem tygodnia

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest komedia "Charlie Cykor" z udziałem Liama Neesona i Sandry Bullock. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest komedia "Charlie Cykor" z udziałem Liama Neesona i Sandry Bullock. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?
Kadr z filmu "Charlie Cykor" /materiały prasowe

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, dramat, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (2-8 listopada)?
Sprawdź program telewizyjny Paramount Channel - kliknij tutaj!

"Charlie Cykor"

(emisja: 2 listopada, godz. 22:00, 7 listopada, godz. 19:55, 8 listopada, godz. 13:20)

"Charlie Cykor" to ekscentryczna komedia sensacyjna, w której występują Liam Neeson i Sandra Bullock. Tajny agent do zadań specjalnych Charlie Mayeaux (w tej roli właśnie Liam Neeson) specjalizuje się w przenikaniu do grup przestępczych. Podczas jednej z akcji cudem unika śmierci, co sprawia, że staje się coraz bardziej nerwowy i traci wiarę we własne siły. Chce odejść ze służby, ale szefowie się temu sprzeciwiają. Zdesperowany, szuka pomocy u psychiatry, ale terapia nie przynosi rezultatów. Tymczasem największego wroga Charliego, mafiosa Fulvio Nesstrę (Oliver Platt), również dręczą rozterki natury egzystencjalnej... Wkrótce Charlie poznaje piękną pielęgniarkę Judy Tipp (Sandra Bullock), która jest zwolenniczką niekonwencjonalnych terapii spod znaku New Age. Ich znajomość szybko przeradza się w romans.

Reklama

"Kolacja dla palantów"
(emisja: 3 listopada, godz. 0:35, 5 listopada, godz. 20:00 )


Hollywoodzki remake francuskiego filmu Francisa Vebera z 1998 roku pod tym samym tytułem. Finansista Tim (Paul Rudd) marzy o lepszej posadzie. Aby otrzymać upragniony awans, musi wkupić się w łaski szefa. Jego przełożony ma nietypowe hobby - zaprasza do siebie na przyjęcia ekscentryków, z których później śmieje się ze znajomymi. Tym razem to Tim ma przyprowadzić na kolację tytułowego palanta. Początkowo się waha, ale w końcu decyduje się zabrać ze sobą Barry'ego (Steve Carell) - niepozornego urzędnika skarbowego i miłośnika... zdechłych myszy. Ten wieczór odmienia życie Tima nie do poznania.

"Informator"
(emisja: 4 listopada, godz. 19:00)


Jeffrey Wigand (Russel Crowe), naukowiec z działu badań jednego z koncernów tytoniowych zostaje zwolniony z pracy, kiedy sprzeciwia się pewnym posunięciom firmy. Za namową reportera, Lowella Bergmana (Al Pacino), udziela wywiadu, w którym oskarża byłych pracodawców. Scenariusz filmu oparty został na prawdziwych wydarzeniach. Przedstawia kulisy procesu wytoczonego przez 50 stanów USA siedmiu największym firmom tytoniowym. W efekcie musiały one zapłacić poszkodowanym rekordową sumę 246 miliardów dolarów. Uznany został przez amerykańskich krytyków za jeden z najlepszych filmów końca lat 90., tytuł otrzymał 5 nominacji do Złotych Globów i 7 nominacji do Oscara.

"Lokator"
(emisja: 2 listopada, godz. 0:00, 6 listopada, godz. 0:05)

Jeden z najgłośniejszych filmów Romana Polańskiego, którego akcja rozgrywa się w mieszkaniu z tajemniczą przeszłością, w kamienicy pełnej ponurych i złowrogich mieszkańców. Roman Polański wciela się w postać Trelkovskiego, cichego i niepozornego urzędnika, którego szare życie wypełnia się strachem i grozą, kiedy wprowadza się do nowego mieszkania. Do narastającej paranoi przyczyniają się inni lokatorzy, którzy nie zamierzają mu pomóc w opanowaniu obsesji na tle tragicznego losu poprzedniej lokatorki. Znakomita obsada, m.in. Isabelle Adjani, Melvyn Douglas i Shelley Winters.

"Mission: Impossible - Ghost Protocol"
(emisja: 6 listopada, godz. 22:00)

Czwarta część cyklu o przygodach agenta Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruise). Twórcy postanowili tutaj połączyć widowiskowość drugiej części z kameralnością trzeciej, a przy okazji nawiązać do najlepszych tradycji pierwszej części. Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel

Reklama