Reklama

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Reklama

27 tytułów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF w Gdyni

Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
W konkursie znalazł się m.in. "Pustostan" w reżyserii znanej z "Idy" Agaty Trzebuchowskiej /materiały prasowe

Zakwalifikowało się do niego 27 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu "30 minut" Studia Munka - Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Siedem produkcji reprezentuje Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, a po sześć filmów Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Szkołę Filmową w Łodzi. Po dwa obrazy mają w konkursie Warszawska Szkoła Filmowa i Gdyńska Szkoła Filmowa.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 44. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH:

"Bajka na niespokojny sen", reżyseria: Nawojka Wierzbowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
"Brzuch straszliwiej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć", reżyseria: Marek Ułan - Szymański, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
"Dog Days", reżyseria: Zuzanna Grajcewicz, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
"Egzamin", reżyseria: Bartosz Paduch, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Furia Film, TVN Film, Non Stop Film Service
"Fikołek", reżyseria: Milena Dutkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
"Głosy", reżyseria: Tomasz Cichoń, produkcja: Discovery TVN
"Grzesznica", reżyseria: Karolina Porcari, produkcja: Iron Film
"Home Sweet Home", reżyseria: Agata Puszcz, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Tito Productions, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
"Jaskinia Żółwi", reżyseria: Klaudia Folga, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
"Jestem tutaj", reżyseria: Agata Minowska, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa
"Krzyżówka", reżyseria: Jan Bujnowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
"Marcel", reżyseria: Marcin Mikulski, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, 34Film!, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
"Me Voy", reżyseria: Sara Bustamante - Drozdek, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
"Miłość", reżyseria: Michał Ciechomski, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
"Moje serce", reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, TVN Film, 5. Element
"Nie moja bajka", reżyseria: Zuzanna Karpińska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
"Nie zmieniaj tematu", reżyseria: Hubert Patynowski, produkcja: Centrum Filmowe Ama
"Okno z widokiem na ścianę", reżyseria: Kobas Laksa, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
"Piołun", reżyseria: Maria Ornaf, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
"Pustostan", reżyseria: Agata Trzebuchowska, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
"Restart", reżyseria: Julian Tałandziewicz, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
"Rykoszety", reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Stowarzyszenie Lubińska Grupa Filmowa, Uisel Studio
"Skóra", reżyseria: Mateusz Znaniecki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
"Tak jest dobrze", reżyseria: Marcin Sauter, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
"Ticket", reżyseria: Nikita Tanadzhy, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
"Ukąszenie", reżyseria: Helena Oborska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
"We mnie", reżyseria: Maria Wider, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

Reklama

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL