Reklama

2. Festiwal Muzyki Filmowej 2009

Konkurs wiedzy o "Dwóch Wieżach"

Dla fanów trylogii "Władca Pierścieni" organizatorzy festiwalu przygotowali niespodziankę - konkurs na największego znawcę "Dwóch Wież" Tolkiena. Konkursowe zmagania odbędą się 23 maja w Punkcie Informacyjnym 2. Festiwalu Muzyki Filmowej na Rynku Głównym w Krakowie.

Uczestnicy będą musieli wykazać się znakomitą wiedzą zarówno z książkowej, jak i filmowej wersji drugiej części trylogii "Władca Pierścieni".

Reklama

Na zwycięzców czekają podwójne zaproszenia na niezwykłą plenerową projekcję filmu "Dwie Wieże", która odbędzie się w sobotę, 23 maja, o godz. 21.30 na krakowskich Błoniach. Nie zabraknie także nagród niespodzianek i specjalnych pamiątek dla pozostałych uczestników.

Konkurs rozpocznie się w Punkcie Informacyjnym Festiwalu na Rynku Głównym (w razie deszczu: w Pawilonie Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2) o godz. 10.30 obowiązkowymi eliminacjami pisemnymi (prosimy o zaopatrzenie się w coś do pisania) oraz dokument potwierdzający tożsamość.

Po krótkiej przerwie, koniecznej do podliczenia punktów, w tym samym miejscu, przy muzyce z filmu, ok. godz. 12.00 rozpocznie się część ustna finału konkursu.

Ciekawe, kto okaże się największym znawcą "Dwóch Wież"? Zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: więzy | konkursy | Władca pierścieni | konkurs | Dwie wieże