Reklama

Depp kontra Heard

Reklama

Amber Heard zamierza napisać autobiografię

Przez kilka tygodni trwania "procesu dekady" ludzie na całym świecie poznawali szczegóły życia prywatnego Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Aktorka najwyraźniej jednak uznała, że jej historia nie została w pełni opowiedziana. Jak bowiem donoszą amerykańskie media, Heard zamierza napisać autobiograficzną książkę. Taka publikacja może jej przynieść spore zyski, ale też kolejne pozwy.

Przez kilka tygodni trwania "procesu dekady" ludzie na całym świecie poznawali szczegóły życia prywatnego Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Aktorka najwyraźniej jednak uznała, że jej historia nie została w pełni opowiedziana. Jak bowiem donoszą amerykańskie media, Heard zamierza napisać autobiograficzną książkę. Taka publikacja może jej przynieść spore zyski, ale też kolejne pozwy.
Amber Heard /David M. Benett/Dave Benett /Getty Images

To, że Amber Heard planuje napisać autobiografię, może się wydawać zaskakujące. Podczas procesu aktorka podkreślała bowiem, że wracanie wspomnieniami do tego, czego doświadczyła w związku z Johnnym Deppem, jest dla niej traumatyczne i upokarzające. Podkreślała też, że chce w końcu zaznać spokoju i iść naprzód. Dlaczego zatem aktorka chce teraz napisać autobiografię, w której raczej nie pominie tak ważnego etapu swojego życia, jak małżeństwo z gwiazdorem "Piratów z Karaibów"?

Reklama

Amber Heard jest skończona w Hollywood?

Dziennikarze "OK Magazine", którzy donieśli o tych planach Heard, sugerują, że chodzi o pieniądze. Jak twierdzą, gwiazda na swojej autobiografii może zarobić wielomilionową sumę, a aktualnie na inne źródła zarobkowania nie może liczyć. "Amber uważa, że jej kariera w Hollywood jest skończona. W tym momencie nie ma nic do stracenia i chce wszystko opowiedzieć" - twierdzi informator "OK Magazine". Według jego relacji książka ma być osobistym zapisem doświadczeń Amber Heard, jednak nie wiadomo, czy będzie miała formę pamiętnika, czy wywiadu-rzeki. Tę kwestię oraz wysokość kwoty, jaką zarobi Heard, będzie regulować umowa, której treść według informatora jest już negocjowana.

"OK Magazine" o opinię w tej sprawie poprosił Drora Bikela, prawnika specjalizującego się w rozwodach. Ten zauważył, że wydanie autobiografii to ruch ryzykowny, a Heard może na tym więcej stracić niż zyskać, narażając się choćby na kolejny proces. Jego zdaniem sama książka wcale nie musi być atrakcyjna dla czytelników. Jak zauważa, już w trakcie procesu Heard nie cieszyła się dobrą prasą i sympatią internautów, a wyrok nie wpłynął na poprawę jej wizerunku. "Werdykt, który zapadł po tygodniach ponurych zeznań, był druzgocący dla wiarygodności i reputacji Amber Heard. Ława przysięgłych nie dała wiary jej zeznaniom" - przypomniał prawnik.

Amber Heard może znów trafić do sądu

Dror Bikel ma też radę dla samej Amber Heard. Jeśli aktorka zdecyduje się opisać swoje dotychczasowe życie, którego ważną część stanowił związek z gwiazdorem filmu "Piraci z Karaibów", powinna ważyć każde słowo. "Ona musi być bardzo ostrożna. Depp i jego prawnicy będą uważnie przyglądać się temu, co ona mówi i pisze. Jeśli przekroczy granicę, co jest prawdopodobne, może ponownie zostać oskarżona o zniesławienie i trafi do sądu" - ostrzega prawnik.

Spostrzeżenia mecenasa nie są dalekie od tego, co już w trakcie sądowej batalii zdołała dostrzec sama Heard. W niedawnym wywiadzie telewizyjnym dla stacji NBC News - pierwszym, którego udzieliła po zakończonym procesie stacji - aktorka wyznała, że jest świadoma ryzyka i konsekwencji swoich wypowiedzi. "Przyjęłam za pewnik to, co w moich założeniach było prawem do wolnej wypowiedzi. Boję się, że bez względu na to, co zrobię, bez względu na to, co powiem i jak to powiem - każdy krok, który podejmę, będzie kolejną okazją do tego rodzaju uciszenia, czyli procesu o zniesławienie" - przyznała aktorka.

Zobacz też:

"Buzz Astral": Podróż w kosmos z zaciągniętym hamulcem [recenzja]

"Kobieta na dachu": Pomykała superstar [recenzja]

"Po miłość / Pour l'amour": Kobieta w potrzasku [recenzja]

"IO": Z kamerą wśród zwierząt [recenzja]

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL