Telekamery Tele Tygodnia 2017

Reklama

Telekamery 2017: Najlepsza aktorka i aktor

Trwa 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? W kategoriach aktorskich rywalizacja będzie niezwykle zacięta. Laureatów poznamy 30 stycznia 2017 roku.

Trwa 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? W kategoriach aktorskich rywalizacja będzie niezwykle zacięta. Laureatów poznamy 30 stycznia 2017 roku.
To już 20. edycja Telekamer Tele Tygodnia /INTERIA.PL

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11 kategoriach. Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą sms-ów.

W kategoriach aktorskich rywalizuje tym razem pięć pań i pięciu panów.

Wśród pań o Telekamerę walczą: Małgorzata Buczkowska, Dorota Kolak, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan i Anita Sokołowska, a wśród panów: Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Pieczyński, Wojciech Zieliński, Cezary Żak i Michał Żebrowski.

Reklama

Kto skradł serca widzów i komu uda się zdobyć Telekamerę 2017? Redakcja "Tele Tygodnia" przygotowała krótkie wizytówki kandydatów. Oto one wraz z kodami do głosowania!

AKTORKI

Małgorzata Buczkowska TK.A1
Dzięki niej w gronie telewizyjnych policjantek pojawiła się postać niezwykła - profesjonalna, choć nie wolna od emocji, w pracy stawiająca zawsze na logikę inspektor Grześkowiak z "Komisji morderstw". To rasowy glina i silna kobieta, której nie da się nie lubić.

Dorota Kolak TK.A2
Niezwykła skromność, pokora i mądrość, a jednocześnie znakomity warsztat aktorski sprawiają, że zachwyca nas w każdej roli! Podbija kino, telewizję i teatr. Miłośnicy szklanej sceny polubili Annę Marczak, którą gra w serialu "Barwy szczęścia".

Małgorzata Kożuchowska TK.A3
Wieczory z Moniką stały się dla wielu z nas obowiązkiem! Kobiecie, która miała wszystko, potem to straciła i odzyskała, a po drodze zmieniła podejście do życia, nie da się nie kibicować! Wykorzystała swoją "Drugą szansę", co aktorka z wyczuciem pokazała.

Barbara Kurdej-Szatan TK.A4
Gwiazda "M jak miłość" jako dziewczynka podglądała gwiazdy na scenie w Opolu i snuła marzenia o występowaniu na scenie. Ma nie tylko talent wokalny i aktorski, ale też wdzięk, który sprawia, że błyskawicznie zjednuje sobie serca telewidzów.

Anita Sokołowska TK.A5
Zaczynała jako "Trędowata" Stefcia Rudecka. Teraz szuka miłości jako jedna z czterech "Przyjaciółek": pomysłowa i zaradna Zuza. Ta niegdyś zatwardziała singielka znalazła wreszcie kandydata na męża! Choć bywa trudna, zasługuje na miłość, ba, na zachwyt.

AKTORZY

Bartek Kasprzykowski TK.B1
Widzowie polubili Pawła, którego gra w "Przyjaciółkach". Poczucie humoru i charyzma to znaki szczególne tego aktora. W dodatku potrafi nieźle tańczyć i całkiem dobrze śpiewać, a jako juror ("Twoja Twarz Brzmi Znajomo") zaskakuje trafnością uwag.

Krzysztof Pieczyński TK.B2
Wybitny aktor, którego pozycji bronią kolejne role - te duże i te mniejsze. Z gliniarza w "Komisji morderstw" potrafił uczynić nieustraszonego poszukiwacza sprawiedliwości i mędrca, a z nieszczęsnego pijaczka - w "Belfrze" - przejmującą, dramatyczną postać.

Wojciech Zieliński TK.B3
Panie przed telewizorami uwodzi od pierwszego wejrzenia. Ma w sobie magnetyzm, który działa bez względu na to, kogo gra. Teraz czaruje nas jako szef kuchni Jacek w serialu "Na noże", który zrezygnował z pracy w cudzej restauracji, by rozkręcić własną.

Cezary Żak TK.B4
Aż 10 lat trwała nasza przygoda z najsympatyczniejszym wójtem w Polsce, Pawłem Koziołem z "Rancza". Skoro zaś kochaliśmy jego, to i bliźniaczo do niego podobnego księdza Piotra z Wilkowyj. Głosując
na Cezarego Żaka, którą z postaci wybierzecie? My lubimy obie!

Michał Żebrowski TK.B5
Choć to wredny lekarz (kocha dokuczać innym!), ma w sobie coś, co sprawia, że budzi sympatię. Być może prof. Falkowicz z "Na dobre i na złe" to lustro, w którym widać... pana Michała? Świetny aktor i pomysłowy dyrektor teatralny po raz kolejny walczy o statuetkę.

Zasady głosowania SMS

W tej edycji głosujemy do 12 stycznia 2017 roku, wysyłając SMS-y pod numer 7265 wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej z kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 (z VAT). Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.

Na uczestników plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w losowaniu, należy zagłosować wysyłając SMS przynajmniej w jednej kategorii na jedną nominację. Nagrodą główną w tej edycji Telekamer jest nowy Fiat Tipo o wartości 52 100 zł brutto.

Szczegóły dotyczące wszystkich nagród można znaleźć na stronie www.telekamery.pl. Tam też zamieszczono regulamin głosowania.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama