"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie?

Czyżby weselne dzwony wkrótce zabiły kolejnej uczestniczce programu "Rolnik szuka żony"? Według medialnych doniesień jedna z pań walczących o serce rolnika niebawem zmieni stan cywilny.

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Historie rolników i rolniczek poszukujących miłości tak bardzo poruszyły widzów, że właśnie trwają nagrania do kolejnej, siódmej edycji show, którą poprowadzi Marta Manowska.

W oczekiwaniu na nowe odcinki sporo osób sprawdza, co słychać u uczestników wcześniejszych odsłon show. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o tym, że jedna z uczestniczek poprzedniej edycji ma szykować się do ślubu. Natalia, bo to właśnie o niej mowa, w szóstym sezonie walczyła o serce Sławomira. Kobieta wprawdzie nie znalazła miłości w programie, ale zyskała przyjaźń - wraz z Dianą, która była kandydatką Seweryna, znalazły wspólny język, a o tym, że miały kontakt także po zakończeniu programu, świadczyć mogą ich wspólne zdjęcia, jakie trafiały do sieci.

Reklama

Na Instagramie Natalii dodatkowo od pewnego czasu zaczęły pojawiać się także urocze, romantyczne kadry z tajemniczym mężczyzną, które były dowodem na to, że serce uczestniczki show jest zajęte. Czyżby rzeczywiście Natalia wkrótce miałaby zmienić swój stan cywilny?

Jak podaje "Na Żywo", Natalia Niemiec szykuje się do ślubu z ukochanym, a na ceremonii ma pojawić się również m.in. Ilona, która także pojawiła się w ostatniej edycji "Rolnika".

"To ona pierwsza dowiedziała się o ślubnych planach dziewczyny i już zajęła się szukaniem sukni ślubnej. Wesele ma być skromne i tylko dla najbliższych, a za rok wielka impreza" - czytamy w tygodniku.

Zmiany w życiu Natalii mógł zasygnalizować także Adrian - rolnik, który oddał swoje serce wspomnianej już Ilonie. Mężczyzna zajmuje się m.in. fotografią, a na słowa pochwały od Natalii pod jednym z kadrów odpowiedział: "Zrobię Ci takie na Twoim".

Na razie jednak sama Natalia nie potwierdziła informacji o swoim ślubie. Pewne jest natomiast, że w jesiennej ramówce TVP znajdzie się siódma edycja programu: "Rolnik szuka żony".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy