"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Nie są już razem? Jest komentarz

Ostatnio w mediach pojawiły się głosy sugerujące, iż Adrian i Ilona, którzy poznali się w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", postanowili się rozstać. Jaka jest prawda?

Ostatnio w mediach pojawiły się głosy sugerujące, iż Adrian i Ilona, którzy poznali się w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", postanowili się rozstać. Jaka jest prawda?
Adrian i Ilona w finale "Rolnik szuka żony 6" (screen z odcinka) /TVP /materiały prasowe

Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z największych sukcesów TVP w ostatnim czasie; program, w którym rolnicy i rolniczki poszukują miłości, niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, a dzięki temu show z Martą Manowską w roli prowadzącej doczeka się kolejnego, siódmego już sezonu! W ostatniej odsłonie swoją drugą połowę odnalazł Adrian; rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki, jednak to Ilona skradła jego serce.

Zakochani postanowili kontynuować znajomość także po zakończeniu programu i od tamtej pory tworzyli zgrany związek. Czy aby na pewno? Ostatnio w sieci oraz w mediach zaczęły pojawiać się głosy sugerujące, iż w ich relacji musiało coś się wydarzyć, co w konsekwencji doprowadziło do rozstania.

Reklama

Teraz do całego zamieszania postanowili odnieść się sami zainteresowani; na profilu "Rolnika..." na Instagramie oraz Facebooku pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej pary oraz komentarz wyjaśniający, iż w ich związek nadal trwa.

"W nawiązaniu do fantastycznych artykułów w prasie kolorowej uprzejmie informujemy, że pogłoski o końcu naszego związku są nie tyle mocno przesadzone, co zupełnie nieprawdziwe Pozdrawiamy serdecznie. Ilona i Adrian (wciąż razem). PS A ładnie to tak podglądać i psuć babski weekend?" - napisali na Facebooku.

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par; miłość przed kamerami znaleźli m.in.: Anna i Grzegorz Bardowscy, Agnieszka i Robert Filochowscy czy Małgorzata i Paweł Borysewiczowie - ich historie miały szczęśliwy finał przed ołtarzem. Czy tak też będzie w przypadku Ilony i Adriana? My mocno trzymamy za nich kciuki!

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy