Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących

Reklama

Andrzej Piaseczny gościem Kliniki Skeczów Męczących

Przed nami finałowy, 11. odcinek show "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". Gościem specjalnym programu był Andrzej Piaseczny! Na scenie zagościł również artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski oraz aktor Andrzej Grabowski! Zapraszamy w niedzielę, 16 maja o godzinie 20:00 w Polsacie.

Przed nami finałowy, 11. odcinek show "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". Gościem specjalnym programu był Andrzej Piaseczny!  Na scenie zagościł również artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski oraz aktor Andrzej Grabowski! Zapraszamy w niedzielę, 16 maja o godzinie 20:00 w Polsacie.
Andrzej Piaseczny w Klinice Skeczów Męczących /Polsat

W ostatnim w tym sezonie odcinku, gospodarze leczyli śmiechem Andrzeja Piasecznego. Jakie niespodzianki przygotowano dla naszego gościa?
Andrzej m.in. wziął udział w muzycznym wyzwaniu przygotowanym przez chłopaków z Kabaretu Skeczów Męczących. Dzięki temu powstał materiał na kolejny przebój artysty!

Dziennikarki zaangażowane, czyli Baśka Polak oraz Janina Niezaszybka przeprowadziły z zaproszonym gościem alternatywny wywiad, który rozśmiesza do łez. Oczywiście nie mogło zabraknąć stałego punktu programu - czyli skeczu o gościu w wykonaniu Kabaretu K2. Zdradzamy, że Andrzej ma poczucie humoru i dystans do swojej osoby.

Reklama

Natomiast, Igor Kwiatkowski przygotował fenomenalny stand-up muzyczny, podczas którego zinterpretował m.in. tekst piosenki Andrzeja Piasecznego. Okazało się, że jego utwór ma inne, ukryte znaczenie... 

Ale to nie koniec. W premierowym skeczu Kabaretu Skeczów Męczących "Król Poniatowski" przeniesiemy się do przeszłości, ale także do... przyszłości. Jak w nowej rzeczywistości odnajdą się bohaterowie? Czy podróż w czasie ich mocno zaskoczy? Sprawdzimy to już w tę niedzielę!

Po raz ostatni w tym sezonie powrócił "Stylista fryzur"! Obostrzenia zostały zdjęte, więc nasz fryzjer (Jarosław Sadza) i jego asystentka Andżelika (Adrianna Borek) wrócili do pracy. Ich pierwszym klientem był... Pan Prezes (Andrzej Grabowski) ze swoim kotem, który bardzo potrzebował strzyżenia. Przy okazji tej wizyty, na audiencję do Prezesa przyjechała Prezydentowa Agata Duda (Monika Dryl), która musiała załatwić ważne sprawy wagi państwowej.

Tym razem "Sztab kryzysowy", czyli Kabaret Moralnego Niepokoju nie będzie zarządzał żadnym kryzysem... Za to uda się na pielgrzymkę pokutno-dziękczynną do Częstochowy na Jasną Górę. Nie zdradzamy za co będą pokutować, ani za co dziękować, to trzeba zobaczyć!

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" na antenie Polsatu 16 maja o godzinie 20:00!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klinika Skeczów Męczących | Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy