Trwa 19. edycja festiwalu Mastercard OFF CAMERA w Krakowie. Wśród nominowanych do nagrody w kategorii Najlepsza Aktorka jest Monika Frajczyk za rolę w filmie "Dobry chłopiec" w reżyserii Jana Komasy. W rozmowie z Interią aktorka opowiedziała o kulisach pracy na planie z międzynarodową obsadą. Podzieliła się również refleksjami na temat zawodu aktora oraz doświadczeń, które zdobyła na przestrzeni ostatnich lat. Jak dziś, z perspektywy czasu, patrzy na swoje początki w branży?









