Mary Pawłowska w rozmowie z Interią na gali zamknięcia 19. edycji Mastercard OFF Camera opowiedziała o swoich wrażeniach z festiwalu. Do tej pory młodą aktorkę mogliśmy oglądać w serialach, takich jak "Pati", "Czarna śmierć", czy drugi sezon "Klangora". W "Wielkiej Warszawskiej" zalicza debiut w filmie fabularnym, wcielając się w postać Ewy, młodej dżokejki.









