Reklama

Reklama

Topless-buźka od Heidi Klum

Kto nie planuje żadnego wakacyjnego wyjazdu, ten atmosferę gorących wysp Bahama odnajdzie śledząc Twittera niemieckiej modelki Heidi Klum.

Kilka dni temu supermodelka, która spędza wakacje na Bahamach wspólnie z partnerem i bodyguardem w jednej osobie Martinem Kristenem oraz czwórką dzieci, na swym koncie Instagram zaprezentowała fotografię spalonej słońcem pupy. O tym, że mogą to być bolesne wakacje, najlepiej zaświadczał podpis, jaki Klum umieściła pod zdjęciem. "Ouch" nie wymaga chyba tłumaczenia na język polski.

Teraz modelka podzieliła się ze swymi fanami bardziej roześmianą fotką; na ujęciu widzimy ciało Klum topless, w okolicach pępka zaś celebrytka z piasku i muszelek usypała śmiejącą się "buźkę".

Reklama

Przypomnijmy, że 40-letnia modelka kilka dni temu trafiła na czołówki niemieckich portali po tym, jak zażądała ośmiu milionów euro za prowadzenie kolejnej, dziewiątej już edycji niemieckiej wersji "Top Model". Dodatkowo Klum zażądała zmianę daty realizacji programu - na październik, a nie jak planowano w grudniu. Wszystko dlatego, że gwiazda związała się już kontraktami z amerykańską telewizją na bycie jurorką w "America's got Talent" i "Project Runway".

W niemieckim programie bardzo często jest osobą najmocniej krytykującą, nie wybiera w słowach i często przez to doprowadza uczestniczki do łez.

"Nie mam żadnego problemu z tym, żeby powiedzieć prawdę. Jeśli ktoś je cztery pączki w tygodniu, a do tego za dużo chleba i ciasta, a ciało i skóra przez to cierpią, to wtedy muszę powiedzieć, że nie jest odpowiednią osobą do pracy modelki" - tłumaczyła.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje